Modelka Heidi Klum - Nechce mladšího milence

Zatímco na předávání televizních cen Emmy byla módními experty modelka Heidi Klum označena přímo za "polonahou", tentokrát její sněhobílý asymetricky střižený model s vtipnou aplikací kožešiny přece jen něco zakrýval.

Čtyřnásobná maminka Heidi prožívá vztah se svým dvaačtyřicetiletým bodyguardem Martinem Kirstenem a nechala se slyšet, že "vedle mladšího milence by usínat nemohla."

Halle Berry - Sázka na strakatý model

Čokoládová kráska a bývalá "bond-girl" herečka Halle Berry vsadila na výrazný materiál. Odstíny růžové k její pleti překrásně ladí, blondýnka by v nich vypadala příliš unyle.

Všimněte si koketního výstřihu na boku. Stejně jako Heidi Klum zvolila asymetrický střih, který je jednoznačně IN.

Ceremoniál předávání Zlatých glóbů, které jsou vždy ukazatelem toho, jak by mohly dopadnout Oscary, se odehrál v neděli v losangelském hotelu Beverly Hilton.

Smyslná Salma Hayek

Přítomným mužům se jen tajil dech, když herečka Salma Hayek zvedala ruce, aby si upravila účes... Vypadnou? Nevypadnou?

Tleskáme opravdu nádherným diamantovým šperkům s tyrkysy. Zejména masivní náušnice jsou skvostné.

Jessica Chastain - Odvaha

Herečka Jessica Chastain si odnesla sošku za nejlepší herecký výkon, porotu uchvátila jako agentka CIA ve filmu Zero Dark Thirty (Půl hodiny po půlnoci).

Došla si pro ni v bleděmodrých šatech odhalujících leccos. Rozhodně by zasloužila i cenu za odvahu, na ples by se takový model určitě nehodil. Každopádně tato barva rusovláskám nesmírně sluší k vlasům i pleti.

Anne Hathaway - Veselá uličnice

Právě se díváte na snímek, který by mohl sloužit jako dokonalá reklama na práci hollywoodských dentistů a kadeřníků.

Od natáčení muzikálu Bídníci (na Glóbech získali cenu v kategorii filmová komedie nebo muzikál) má Anne krátké vlasy. Dělá to z ní sexy uličnici. Pokud už dlouho cítíte, že potřebujete radikálně změnit účes, tak tady je inspirace. Nešetřete ovšem penězi za dokonalý střih - jinak kouzlo nefunguje.

Eva Longoria - Zoufalá? Ani náhodou

Hvězda seriálu Zoufalé manželky opět dorazila ve velkém stylu a ze své postavy ukázala mnohé. Model Dolce Gabbana z luxusní přiléhavé elestické černé krajky by si určitě nerozuměl s masivními šperky.

Eva je rozumně nechala doma, přestože je proslulá svou vášní pro dlouhé visací náušnice, kterých má ve šperkovnici stovky!

Kdo je ta dívka?

Herečka Julianna Margulies, zdá se, doháněla nedostatek slávy nejnápadnějším modelem večera.

Když si obléknete něco takového, se zájmem fotografů můžete počítat. S pochopením módní policie ale nikoliv. Ani my Juliannu nepochválíme, je to příliš laciné.

Naomi Wats - Bez podprsenky

Decentní způsob, jak přítomným gentlemanům naznačit, že pod večerními šaty nemáte podprsenku.

Ale abychom nezapomněli... Takové byly výsledky:

Nejlepší film: Argo

Nejlepší animovaný film: Rebelka

Režie: Ben Affleck za Argo

Herec: Daniel Day-Lewis

Herečka: Jessica Chastain

Televizní drama: Homeland

Televizní film: Prezidentské volby

Komediální seriál: Girls

Síň slávy: Jodie Foster