Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Módní policie: Abbasová vyznává jednoduché kombinace

Zdroj: Ivan Kahún

Tentokrát jsou naším outfitem týdne bílé šaty s hnědými doplňky. Proč? Protože upoutají pozornost, okouzlí a není na nich nic, a přeci všechno zajímavé.

Michaela Uzlová Michaela Uzlová Zdroj:

Michaela Uzlová, módní expert Story Michaela Uzlová, módní expert Story Zdroj: Módní expert Story

Dobré duše

Celebrity si často vodí své psí kamarády  s sebou do společnosti, někteří jsou kabelkovými okrasami a jiní velkými parťáky, kteří ale občas vypadají lépe než jejich paničky.

100% dostává

Bílo-hnědá kombinace sympatické Lejly Abasové, která připomíná letní zážitky.

Módní policie: Lucie Váchová Módní policie: Lucie Váchová Zdroj: Ivan Kahún Módní policie: Lenka Hornová Módní policie: Lenka Hornová Zdroj: Ivan Kahún

Lejla Abbasová

Exotická moderátorka si vyšla se psím doprovodem do společnosti jako pravá dáma. Jednoduché bílé šaty doplněné slaměnou kabelou a páskovými sandály v hnědých tónech, to se mi opravdu líbí.

Diana Kobzanová

Modelka je sportovní typ, a tak když si se svým psíkem vyjde, přizpůsobí tomu i outfit. Šedé tričko je ale i na venčení příliš fádní a kabelka s celým outfitem vůbec nekoresponduje. Sportovně ano, ale i tak to chce trochu fantazie.

Verdikt Story: 100%

Verdikt Story: 30 %

Názor módního experta 

Já osobně nemám nic proti sportovnímu oblečení nesoucímu se v duchu trika a džínů, ale i v tomto případě raději sahám po topech s potisky, veselými obrázky nebo jinak kreativních kouscích. A co vy, jste na tom podobně?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky