Módní policie 2012 - A strašidlem roku se stává...

Módní policie www.kafe.cz byla v roce 2012 pozorná a pilná. Koho nachytala v katastrofálním out-fitu, a koho naopak chválila? Mrkněte!

Když jste známá osobnost, musíte tak trochu počítat s tím, že když nebudete hlídat, co máte na sobě, jen tak to neprojde... Je pravda, že pár známých osobností jsme nachytali v opravdu děsivých modelech - každý má ale právo šlápnout vedle, a tak doufáme, že jsme kritiku a "pokuty" dostatečně vyvážili i potleskem a pochvalami.

Takže... Po dlouhém váhání nad snímky, uveřejněnými v rubrice "Horký kafe ze světa slavných - Módní policie", vybíráme dva protipóly.

Za odstrašující příklad považujeme retro out-fit křehké blonďaté herečky Jany Plodkové:

Ze světa celebrit - Letní módní policie. Tohle se fakt nepovedlo!

A naopak nás zcela okouzlila modelka Iveta Lutovská a´la mořská víla:

Svět celebrit: Letní módní policie. Tihle jsou na jedničku!

Módní policie kafe.cz se báječně povedlo a nad čím nám pro změnu zůstával rozum stát. Za všechny přehmaty roku 2012 "nesmrtelný" David Macháček z MIG 21 - v redakci jsme dokonce přemýšleli, jestli by nás za uveřejnění této fotografie nemohl žalovat...

Ze světa celebrit - Letní módní policie. Tohle se fakt nepovedlo!

Našli jsme Českém slavíku  zjistili, že co se týče módy, tak Karel Gott vítěze své kategorie Tomáše Kluse s přehledem porazil!

Zvláštní ocenění za originalitu v oblékání získává hudebník, moderátor a herec Petr Vondráček. Elvise miluje od dětských let a jestliže to dokáže dát tak vkusně a zároveň osobitě najevo, zaslouží si obdiv.

Ze světa celebrit - Letní módní policie. Zaostřeno na chlapy

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky