Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Módní peněženky

Kromě papírových peněz a mincí se snažíme do peněženek nacpat doklady, karty, vizitky a podobné důležité věci. Ale i praktická peněženka může být módní.

Ženy při nákupu hodinek věnují pozornost především jejich designu a provedení. Je běžné, že vlastní i sedm kousků, aby je mohly dobře sladit se svým šatníkem. Navíc by měly mít ve své sbírce kromě luxusních hodinek i jedny vhodné pro sportovní příležitosti a další na neformální setkání, např. víkendové grilování s přáteli. Nechte se inspirovat naší nabídkou a vyberte si módní a slušivý klenot na vaši ruku.

Hodinky Hodinky Zdroj: Profimedia.cz a archiv

Krásná ocelová jednoduchost
Elegantní a lehké, bez zbytečných funkcí, vhodné pro každou příležitost jsou tyto stříbrné nerezové hodinky zbavené niklu, a tudíž vhodné i pro alergičky. Dokonce se nemusíte bát i poškození při dešti či mytí nádobí. Kvalita a extravagance v jednom, symbol sezony jaro-léto 2010.
Cena: 1 791 Kč (Elite)
 

 

Hodinky Hodinky Zdroj: Profimedia.cz a archiv

Nezbedná slušivost
S touto zlatobílou módní kombinací budete za jednu z nejblýskavějších osobností večírků, která bude vyrážet dech na počkání! Kromě hodin budete mít přehled i o datu nejen za denního světla, ale i za hluboké černé noci, a to díky efektnímu osvětlení číselníku. Stačí tyto luxusní hodinky nasadit na ruku a vyrazit na rande.
Cena: 3 790 Kč (Esprit)

Hodinky Hodinky Zdroj: Profimedia.cz a archiv

Mravenčí hravost
Pokud se nechcete řadit do davu majitelek klasických náramkových hodinek, pak je právě tento luxusní kousek to pravé pro vás. Nevšední a originální zobrazení z vás udělá výjimečnou informátorku času. Jen počítejte s pár dny učení a chápaní zobrazení ciferníku. Partner jistě ocení, že na schůzku nikdy nepřijdete pozdě.
Cena: 4 500 Kč (Seahope)
 

Hodinky Hodinky Zdroj: Profimedia.cz a archiv

Nevšední originalita
Kdo neuvidí, neuvěří! Ty nejnáročnější požadavky v oblasti ekonomické, ekologické i estetické se kloubí v těchto nenápadných, ale luxusních hodinkách, které fungují na vysoce citlivý solární článek.
Cena: 9 970 Kč (Citizen)
 

Hodinky Hodinky Zdroj: Profimedia.cz a archiv

Švýcarská přesnost
Velmi elegantní vzhled spojený s brilianty té nejvyšší kvality, jejichž údaje jsou vygravírovány na zadní straně víčka. Srdce hodinek pohání quartzový systém, který zaručuje naprostou přesnost času po celý rok. Luxusní kousek na slavnostní příležitosti.
Cena: 10 663 Kč (Christina)

 

Hodinky Hodinky Zdroj: Profimedia.cz a archiv

Sportovní nadšenkyně
Atraktivní design tohoto unisexového kousku umocňují všechny nadstandardní služby – monitoring srdečního tepu, spálené kalorie, zátěž a celkové údaje o průběhu cvičení pomocí LED diod. Perfektní hodinky pro sport a volný čas, v sezoně jaro-léto 2010 velmi oblíbené.
Cena: 2 390 Kč (Puma)
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky