Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Módní ikona AŇA GEISLEROVÁ: Našlo by se něco inspirativního v jejím šatníku i pro vás?

Herečka Anna Geislerová
Herečka Anna Geislerová
Zdroj: Profimedia.cz, Instagram a Facebook Anny Geislerové
Prohlédněte si všechny fotografie (18)

Herečka Anna Geislerová, které nikdo neřekne jinak než Aňa, je hvězdou první třídy. Charisma této dámy už uhranulo nejednoho diváka. Aňa se ale nerealizuje jen před kamerou, je velkou fanynkou módy a všeho, co se kolem ní točí.

Móda je její velký koníček, je to vidět na jejich oficiálních outfitech, které jsou vždy dotažené do posledního puntíku, co je ale podstatnější, Aňa to umí i v soukromí, bez stylistů a vizážistů po svém boku. Herečka také do jednoho módního magazínu léta přispívala svými fejetony, a dokonce navrhla i vlastní kolekci pro známou módní značku.

Aňa Geislerová vyznává jednoduchý nadčasový styl. Takový ten, který se zkrátka neokouká ani po letech. I přesto, že má výstavní postavu, zbytečně na ni neupozorňuje, zaměřuje se na zajímavý detail, materiál, střih. S ženskou elegancí dokáže prodat kalhotový kostým i okopané plátěnky, ve velké toaletě umí zářit po celý slavnostní večer. Prakticky nikdy nesáhne vedle, její modely jsou zkrátka dokonalé!

Připravili jsme pro vás galerii některých zajímavých modelů Ani Geislerové. Inspirujte se jejím citem pro módu i darem "prodat" třeba obyčejné tepláky.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Zdroj: Profimedia.cz, Instagram a Facebook Anny Geislerové Mohlo by vás také zajímat: NEJDRAŽŠÍ SVATEBNÍ ŠATY V HISTORII: Které slavné nevěsty si je mohly dovolit?

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky