Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Modely Kamily Vodochodské: inspirace, lehkost a vtip

Móda Kamily Vodochodské: inspirace, lehkost a vtip
Móda Kamily Vodochodské: inspirace, lehkost a vtip
Zdroj: www.kamilavodochodska.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (5)

Inspirace a lehkost. To jsou slova, jimiž je možné charakterizovat módní přehlídku pro sezonu 2010/2011 mladé pražské návrhářky Kamily Vodochodské.

Inspirace proto, že v Aloha baru v centru Prahy návrhářka ukázala, jak je podle ní možné obléknout se na ples, do kanceláře, na ulici i do klubu. Slovo lehkost je pro její styl určující.

Do práce i do baru

Plesové šaty se lehce nadnášejí, streetové bundičky dotvářejí volánky, takže lehce vlají za svými nositelkami, a kostýmky do kanceláře září barvami a doplňují je aranžované mašle, a tak jejich majitelka rozhodně nebude ve své práci připomínat šedou myš, ale bude krásnou a sebevědomou ženou. A možná je ještě nutné dodat slovo vtip, protože i ten je charakteristický pro Kamilyny modely. Luxusní látky, které za normálních okolností mají oslnit, používá jako podkladový materiál, na nějž vrství další látky, takže vzniká rafinovaná hra světel a odlesků.

Móda Kamily Vodochodské: inspirace, lehkost a vtip

Jedinečnost pro všední den

Cílem Kamily Vodochodské však není předvést na módní přehlídce v běžném životě nenositelné modely, naopak chce dostat módu do ulic, kanceláří, kaváren a barů. „Moje móda je pro všechny, kdo mají odvahu a chuť svěřit se do mých rukou, pro ty, kteří mi důvěřují a chtějí se nechat překvapit novým pohledem na sebe samu, nalézt nové vnímání své postavy, a to jak v barevné, tak střihově tvarové rovině. Je pro ty, kdo jsou unaveni z konfekční módy, kterou trh nabízí, z módy, která je stále univerzálnější a uniformovanější,“ prohlašuje.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky