Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Móda: Sváteční okamžiky

Móda: Sváteční okamžiky
Móda: Sváteční okamžiky
Zdroj: Bandolera, Cool Boutique, D-mody.cz, Fornarina Palladium, Lindex, Mango a New Yorker
Prohlédněte si všechny fotografie (6)

Ne že by bylo třeba konkurovat výzdobě vánočního stromečku, ale přece jen je záhodno přípravě outfitu na vánoční večírek, Štědrý den, silvestrovskou párty nebo jinou slavnostní příležitost věnovat patřičnou pozornost. Rozhodně nic nezkazíte čímkoliv blýskavým: flitry, aplikacemi z lesklých kamínků, materiály s lurexovým vláknem...

Jak známo, "malými černými" se nikdy nic nezkazí. Můžete ovšem zkusit i něco originálnějšího, nebo je alespoň okořenit zajímavými doplňky (včetně punčocháčů). Pokud se chystáte na oslavu v domácím prostředí a upřednostňujete pohodlí, zvolte klidně úpletové šaty a nebo klidně kalhoty s halenkou nebo atraktivním topem.

Neotřelost boduje

Z materiálů se skvěle hodí krajka, samet, satén, vše, co je rafinovaně poloprůhledné, leskne se či efektně "vlaje". Vítané je řasení, mašle, knoflíčky a další detaily.

Není nad doplňky

Doplňky hrají jako obvykle důlěžitou roli. Šperky a bižuterie dodají potřebnou jiskru. Dekorativní aplikace u krku topu či šatů můžou zastoupit náhrdelník.

Chcete-li být trendy, pořiďte si místo psaníčka společenskou kabelku ve tvaru ozdobné krabičky. V poslední době se s ní objevují mnohé celebrity, např. Kate Middleton apod. Dá se využít na silvestrovský večírek, ale i do divadla či jakoukoliv slavnostní příležitost. Nezapomeňte ani na pěkné prádlo. Korzet krásně vytvaruje postavu a někdy se dá využít i jako odvážný top pod sako.

Tip KAFE.cz:

Kožešina (a nemusí být zrovna pravá - stejnou službu udělá i kvalitní imitace) je velmi in a navozoje luxusní dojem. Kožešinový límec je ideální přes jednobarevné šaty, ale dá se využít i přes některé topy či blazery. Model může jedinečně pozdvihnout a navíc příjemně zahřeje!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky