Jak známo, "malými černými" se nikdy nic nezkazí. Můžete ovšem zkusit i něco originálnějšího, nebo je alespoň okořenit zajímavými doplňky (včetně punčocháčů). Pokud se chystáte na oslavu v domácím prostředí a upřednostňujete pohodlí, zvolte klidně úpletové šaty a nebo klidně kalhoty s halenkou nebo atraktivním topem.

Neotřelost boduje

Z materiálů se skvěle hodí krajka, samet, satén, vše, co je rafinovaně poloprůhledné, leskne se či efektně "vlaje". Vítané je řasení, mašle, knoflíčky a další detaily.

Není nad doplňky

Doplňky hrají jako obvykle důlěžitou roli. Šperky a bižuterie dodají potřebnou jiskru. Dekorativní aplikace u krku topu či šatů můžou zastoupit náhrdelník.

Chcete-li být trendy, pořiďte si místo psaníčka společenskou kabelku ve tvaru ozdobné krabičky. V poslední době se s ní objevují mnohé celebrity, např. Kate Middleton apod. Dá se využít na silvestrovský večírek, ale i do divadla či jakoukoliv slavnostní příležitost. Nezapomeňte ani na pěkné prádlo. Korzet krásně vytvaruje postavu a někdy se dá využít i jako odvážný top pod sako.

Tip KAFE.cz:

Kožešina (a nemusí být zrovna pravá - stejnou službu udělá i kvalitní imitace) je velmi in a navozoje luxusní dojem. Kožešinový límec je ideální přes jednobarevné šaty, ale dá se využít i přes některé topy či blazery. Model může jedinečně pozdvihnout a navíc příjemně zahřeje!