Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Móda: Sexy prádélko (nejen) pro jeho oči

Móda: Sexy prádélko na valentýnský večer
Móda: Sexy prádélko na valentýnský večer
Zdroj: Frigo, Chantelle a Triola
Prohlédněte si všechny fotografie (14)

Zatímco perleťové a bílé prádlo prý miluje většina žen, červená vyjadřuje žár s vášní a černým svůdným kompletem prý potěšíte silnou osobnost. Přinášíme vám tipy i novinky, které teď ve světě krajek a hedvábí vedou.

Jako dárek, a to nejen k sv. Valentýnovi, patří spodní prádlo v posledních letech k nejoblíbenějším. Jde o pozornost, a tak pro tentokrát zapomeňte na možné zdokonalovací (stahující) „fígle“ a praktické bavlněné sety a vyberte raději něco speciálního.

  • Pánové, pokud jste o všech mírách dobře informováni, nechte se unášet fantazií – pokud ne, ujistěte se hned na začátku nákupu o možnosti a podmínkách výměny.

Mohlo by vás také zajímat: 10 druhů podprsenek, které byste měla mít

Zdroj: Frigo, Chantelle a Triola

Klíč k srdci?

Kupujeme vždy celý nabízený set – podprsenku s kalhotkami, nebo ještě dalšími, na výměnu (s odlišným střihem). Podprsenky se nosí v celé škále barev: pink, která pořád letí, může vaši lásku puncovat, ale vybírat se dá také prádlo v půlnoční modré nebo tyrkysové. Černá hraje vedle bílé na prádlové šachovnici roli stabilní královny… A minimalistický černobílý mix se také stále líbí. Aktuální jsou i tělové a pudrové tóny.

Zdroj: Frigo, Chantelle a Triola Zdroj: Frigo, Chantelle a Triola

Sexy valentýnská noc

Svůdné bude prádlo, které umožňuje nosit hluboce dekoltovaný model – oba košíčky drží jen rafinovaný lem. Barokní inspirace pronikla výrazně i do světa spodního prádla, takže seženete i modely, hodné královen. Tyto detaily se objevují také na kalhotkách, které se objevují v celé škále střihů od tang a string přes klasické až po bokové „šorty“ s delší nohavičkou.  

Zdroj: Frigo, Chantelle a Triola Zdroj: Frigo, Chantelle a Triola

Dva tipy

  • Pro muže – vztah se svojí srdcovou dámou nákupem intimního prádla podpoříte, ale ne za všech okolností. Pokud si nejste jisti v kramflecích, o milý náznak se postará svůdný župánek, případně zvolte jako dárek hodinky ve tvaru srdce, parfém nebo květiny a bonboniéru, kde problém se správnou velikostí zcela odpadá.

Zdroj: Frigo, Chantelle a Triola Zdroj: Frigo, Chantelle a Triola

Přečtěte si také: Druhy pánského spodního prádla: Co ženám přijde nejvíc sexy?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Móda: Tipy jak nosit legíny

Móda: Tipy, jak nosit legíny

Vzpomínky na osmdesátky mohou být všelijaké, ale jednu z hlavních rolí v nich hrají nepřehlédnutelné legíny. Přesvědčíme vás, že i vám budou…

Akční letáky