Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Móda: Povinné PASTELKY - nejnovější trendy na jaro 2013

Jarní móda v pastelových tónech
Jarní móda v pastelových tónech
Zdroj: Martina Vlasáková a archiv firem
Prohlédněte si všechny fotografie (9)

V kalendáři je jaro blízko, v šatníku už by mělo začít vládnout. Prohlédněte si aktuální trendy na nadcházející sezonu. Editorky Kafe.cz Jana s Katkou je vyzkoušely. Mrkněte, jak to dopadlo. Jedno je jisté: Kdo chce být IN, bez pastelových tónů se neobejde

Čekání na jaro

Editorka Jana v naprosté klasice z aktuální jarní nabídky www.tchibo.cz, která vás ráno zachrání a udělá z vás svěží bytost, i kdybyste vstala s šíleným zpožděním. Džíny s halenkou nevylučují, že budete za dámu, když k nim obujete lodičky a zvolíte vhodné šperky.

Součet povinných kousků na jaro 2013: tmavé džíny ultra slim + bílá halenka v prodloužené délce, kterou kombinujte s pastelovými pásky (viz Katčin lososový), šátek s jarními motivy.

Zdroj: Martina Vlasáková a archiv firem  

Když nastaly deště

Přijdou jarní deštíky a to je dobře, protože tak to má být. Katka je vyhlíží v bundičce se zvýšeným límcem a zajímavými detaily (zdrhování, zipy, velké ozdobné nýty). O pohodlnou kabelu byla, jak vidíte, trochu "rvačka". Hodila se naprosto ke všemu.

Součet povinných kousků na jaro 2013: pruhované tričko (pruhy budou hit, věřte tomu!) + luxusní bundička v béžové barvě + strečové šedé leginy + univerzální kabela větších rozměrů v neutrální barvě.

Zdroj: Martina Vlasáková a archiv firem

Kde ještě kromě Tchiba seženete PASTELKY?

Jarní modely v pastelových barvách objevíte nyní i v H&M

Zdroj: Martina Vlasáková a archiv firem

Jemnými i výraznějšími tóny pak oplývá také třeba jarní kolece od Lindexu

Zdroj: Martina Vlasáková a archiv firem

Zdroj: Martina Vlasáková a archiv firem Za úchvatné jarní kytice (máme je s Janou na fotkách) velmi děkujeme KYTIČKÁŘSTVÍ SERAFIN.

Cestou metrem se za námi, díky jejich kráse, lidé otáčeli a někteří přidali ještě otázku, jestli jsou kytky umělé! Nebyly. Nádherně voněly a jaro z nich skoro odkapávalo.

Kolegu Honzu z partnerského webu Dům a zahrada pugéty tak zaujaly, že se do Serafinu po práci vypravil a nechal tam uvázat tuhle jarní nádheru pro manželku :-)

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky