Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Móda: Oslňte na plese

Móda: Oslňte na plese
Móda: Oslňte na plese
Zdroj: Cool Boutique, Nuance a ČTK
Prohlédněte si všechny fotografie (13)

Ještě jste si v této sezoně "nezaplesala"? Pak je nejvyšší čas to napravit. Nejde ovšem zdaleka jen o tanec, vychutnejte si přípravu sváteční róby i doplňků a celý proces "fintění"!

A je to tady! Ovšem promenádovat se po tanečním parketu uprostřed mnoha lidí není zdaleka jen tak. Je třeba dávat pozor na kroky, koukat okolo sebe, a to navíc pokud možno s úsměvem... Je proto praktické zvolit model i účes, který bude držet na svém místě a nebude přispívat k případné nervozitě. Radši zapomeňte na dlouhé šaty s vlečkou či vlasy vyfoukané do efektního tvaru. Pro dobu strávenou mimo parket je naopak vhodné počítat s bolerkem či šálem, který zabrání prochladnutí.

Je libo krátké, či dlouhé?

Už dávno neplatí, že na ples je nutno obléct šaty ke kotníkům. Chcete-li ukázat nohy, nic vám nebrání. Nic se však nemá přehánět a minidélky do tanečního sálu nepatří.

V kurzu jsou asymetrické výstřihy, štrasové aplikace, krajka, řasení či volány. Velmi efektně působí i korzetové střihy, odhalující šíji a ramena. Ty se však hodí hlavně pro postavy s plnějšími ňadry. Pro subtilnější hrudníky je ideální zapínání za krkem.

 

V odstínech duhy

Barevnost se pohybuje v celé škále od pudrové a světle žluté (které prospívají hlavně brunetkám) přes populární modrou, fialovou, červenou až po stříbřitě šedou a černou. Zajímavě působí i mátová či smaragdová.

Tip Kafe.cz:

Kromě klasické dvojice představované společenskou kabelkou a střevíci můžete jednodušší střih oživit třeba dlouhými rukavicemi, boa nebo ozdobou do vlasů.

 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky