Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Móda: Maxi délka vede

Móda: Maxi délka vede
Móda: Maxi délka vede
Zdroj: archiv firem
Prohlédněte si všechny fotografie (5)

Možná právě vám letos maxi délka na šatech a sukních hraje do karet. Leccos totiž schová, a přitom je navýsost ženská a trendy.

Šaty

Pokud máte obavy, když neukážete kousek nožky, že nebudete in, věřte, že opak je pravdou. Důležitý je především zvolený materiál.
Když bude pěkně „splývat“, zdůrazní dlouhé šaty vaše křivky lépe než vyzývavé ultramini. V mužích navíc probouzí zvědavost...

Zdroj: archiv firem Zdroj: archiv firem

Sukně

Letos frčí plisované sukně, divoké potisky a lehce rozšířený střih nebo rovnou volány. Pokud však disponujete mohutnějším pozadím, vyberte si dlouhou sukni v tmavých barvách a v méně okázalých materiálech a zkombinujte ji s výrazným topem nebo blůzkou.

Zdroj: archiv firem Zdroj: archiv firem

Nové střihy a vzory

Etno vzory k letním měsícům patří, stejně jako čistě bílá, která v kontrastu s opálenou kůží působí svěže a sexy. Maxi délce sluší nízké sandálky, kristusky a žabky. A také výrazné šperky a nápadité doplňky.

Zdroj: archiv firem Zdroj: archiv firem

Lichotí každé postavě

Dlouhé šaty střižené pod prsy zdůrazní plné křivky a ženský dekolt, zároveň „vyzmizíkují“ drobné faldíky na břiše. Jestliže jste plnoštíhlá, volte spíše drobné potisky, vysoké ženy si mohou dovolit i velmi výrazné vzory. Hluboký výstřih do véčka dlouhým pestrobarevným šatům sluší, stejně jako odhalená ramena.

Zdroj: archiv firem Zdroj: archiv firem

Mohlo by vás také zajímat: Přivítejte léto v etno stylu nebo Sako 5x jinak

Další módní inspiraci najdete též na našem sesterském webu www.vlasta.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky