Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Móda F&F speciál (3. díl) – Jinýma očima

Móda F&F speciál (3. díl)
Móda F&F speciál (3. díl)
Zdroj: Picter
Prohlédněte si všechny fotografie (11)

Ještě jednou tentýž obchod F&F v pražském Palladiu a tatáž pestrá a cenově výhodná kolekce na letošní jaro. Tentokrát jsme zjišťovaly, jak nás vidí "jiné" oči. Katku oblékla maminka Jitka a Janu Katka... Podívejte se, jak to dopadlo.

Diskutujte:

Mohlo by vás také zajímat: Móda F&F speciál (2. díl) – Stylistovi napospas

Model pro Janu

Proč jsem Janu oblékla právě takhle:

Jana je mladá maminka, která v oblékání hledí zajména na pohodlí. Já jí ale chtěla vidět jinak - elegantní, trochu tajemnou a sexy. Černé šaty jsou klasika a sukni v délce mini si Jana může díky svým krásným dlouhým nohám bez problémů dovolit. Botky jsem vybrala béžové, lehce retro střevíčky, které navlas připomínají ty, co měla v botníku i moje babička - móda se zkrátka stále vrací. Jako doplněk jsem pro Janu volila béžové psaníčko, bižu náhrdelník a sadu stříbrných náramků.

Co na to Jana 

Z uspěchané téměř čtyřicítky s taškami a ve věčném poklusu se jako mávnutím kouzelného proutku stala dáma. Marná sláva, šaty dělají člověka. A boty také - když se podívám na fotku, jak jsem elegantně poskládala nohy, není to jen zásluha výchovy mojí maminky, ale také bezesporu otázka střevíčků na vysokém podpatku. Přiznám se, že jsem neodolala a oba kousky - černé koktejlky i béžové lodičky se zavřenou špičkou a patou jsem si koupila. Vešla jsem se u pokladny do tisícovky, kolekce F&F je cenově přijatelná. Zatímco šaty užiju jen nárazově na nějaké slavnostnější akce, boty provětrám asi častěji. Béžová je na obuvi v této sezóně mimořádně moderní barva. Napřed si ale do těchto lodiček budu muset trochu opálit nohy.

Model pro Katku 

Jitka, proč jsem dceru Katku oblékla právě takhle:

Protože se mi moc líbí, když si Katka na sebe vezme nějaký elegantní model. Vždycky jí to moc sluší a já mám radost, když ji tak vidím. Podle mého názoru by takové luxusnější elegantní kousky mohla nosit častěji, ale ona dává přednost modernějším modelům. Přiznám se, že sama mám pro kalhotové kostýmky slabost, v mém šatníku jich najdete hned několik. Proto jsem instinktivně sáhla i po tomto bílém modelu. Katce bezvadně slušel, ale odnesla jsem si ho domů nakonec já. Není ale vyloučeno, že si ho budeme půjčovat - občas si věci navzájem půjčíme, přestože už to není tak časté jako dřív. Jestli jsem Katku někdy třeba během dospívání poslala se převléknout? Na to si nevzpomínám... Nikdy nenosila žádné módní výstřelky, tak jsem nic podobného řešit nemusela."

Co na to Katka

Přesto, že kostýmy považuji spíš za uniformu úřednic a mám raději volnější styl, tenhle lněný model mi také hned padl do oka. Když jsem se do něho oblékla a doplnila jej propínacím svetrem s námořnocky modrými detaily, připadala jsem si rázem, jako dáma z tenisového klubu na francouzské Riviéře. Růžový šátek to celé trochu rozveselil a odlehčil. Kostým si nakonec pořídila máma, která mi celý tenhle out-fit namixovala :-)

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky