Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Móda F&F: Jaký model se vám líbil nejvíc? Hlasujte!

Móda F&F: Jaký model se vám líbil nejvíc?
Móda F&F: Jaký model se vám líbil nejvíc?
Zdroj: Picter
Prohlédněte si všechny fotografie (13)

Všechny modely, které vznikly během zajímavého projektu fotografování jarní módy, nabízíme tentokrát pohromadě, abyste mohli hlasovat, který se nejvíc povedl. Myšlenka projektu byla jasná - více pohledů na věc, šance zbourat stereotypy v oblékání. Chtěly jsme vyzkoušet, jak se z jedné nabídky zboží oblékneme samy, jak by si poradil stylista a jak nás vidí někdo zpovzdálí.

Diskutujte: Dáte na názor ostatních, pokud se týká módy? Řídíte se například tím, co si přeje partner, abyste nosila?

Jak jsme se líbily jedna druhé

Katka o Janě:

Model vlastní volby  1.
Zdroj: Picter   Sportovní elegance s romantickými detaily se mi na Janě líbí a sedne jí stejně jako květovaná maxikabela, kterou si může dovolit opravdu jen žena Janiny modelkovské výšky. Téhle kreaci, kterou si namixovala sama, dávám zlatou medaili a doprovázím ji potleskem :-)

 

Model vybraný kamarádkou Katkou  2.
Zdroj: Picter  

Nechci se příliš chválit, ale tyhle šaty jsem Janě vybrala já a ona si je pořídila. Když je pak doplnila o rudé semišové lodičky a rty si zvýraznila rtěnkou ve stejném odstínu, byla na schůzce označena za "ženu pro kterou stojí za to zemřít" a to by málokterou z nás nepotěšilo, no ne? :-)


 

 

Model od stylisty
 3.
Zdroj: Picter  

Tenhle model nepovažuji za šťastný, puntíky a volánky z Jany dělají diblíka, což působí možná až trochu úsměvně. Outfit od stylisty hodnotím jako nejslabší.

 

Jana o Katce:

Model vybraný maminkou Jitkou
 1.
Zdroj: Picter  

Zlatou medaili bych v případě Katčiných out-fitů udělila bílému praktickému kostýmku, který jí oblékla maminka Jitka. Připadá mi slušivý a taky se zřejmě moc nemačká, takže se určitě bude hodit i do autobusu, kterým Katka často cestuje. Navíc má vždycky vzorně upravená, vyžehlená a barevně sladěná Káťa jednu schopnost, kterou mě tedy příroda rozhodně nenadělila - zůstávat stále jako ze škatulky. Já jsem schopná světlý kostýmek udržet čistý maximálně deset minu. Nehledě na to, že jsem přesvědčená, že podobné modely skutečně sluší pouze drobným štíhlounkým ženám. Ani já se bílé nebráním, ale nesmím být bílá celá, protože to pak vypadá, jako když se dala do pohybu lednička:-) 

 

 

Model vlastní volby
 2.
  Zdroj: Picter

Druhé místo u mě získaly puntíkaté šaty, které mají prvorepublikový šmrnc, a dovedu si k nim představit i bílé rukavičky a lakovanou bílou kabelku. 

 

Model od stylisty
 3.
Zdroj: Picter  

 Bronzovou příčku uděluji vycházkovému modelu, který Katce vybral stylista Martin - ne, že by se mi nelíbil. Ale nijak výrazně mě neoslnil.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky