Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Metalické odlesky vypadají na Nikol Moravcové božsky

Zdroj: Ivan Kahún

Tentokrát jsme se vypravili na Českou Miss, kde se to jen hemžilo krásnými ženami někdy v luxusních a mnohdy v děsivých robách.

Michaela Uzlová

Michaela Uzlová, módní expert StoryMódní expert Story

Důležité

Jsou i zdánlivé maličkosti, proto svoje oblečení vyšperkujte do nejmenšího detailu.

100 % Krásek

si nechalo na slavnostní večer rozpuštěné své zlatavé kadeře, což vypadá velmi žensky.

Módní policie: Lucie Váchová Módní policie: Lenka Hornová

Nikol Moravcová

Waw! To jediné se dá říci o outfitu mladé herečky. Stříbrné řasené asymetrické koktejlky zdobené kameny, metalické lodičky a jednoduché psaníčko byly perfektní volbou. Nikol je již více nešperkovala a navíc všechny překvapila svými dohladka vyžehlenými vlasy. Celek působí navýsost elegantně a přitom mladistvě.

Lucie Hadašová

Proč se krásná modelka zhlédla v podivných šatech, je záhadou. Ještě větším módním peklem, než je celková nelichotivá barevnost, je aplikace na topu šatů, která deformoje Lucii poprsí.  Dokonce i kabelka, kterou si Lucie na akci vzala, není hodna stylové ženy. Jediné, co jde tentokrát pochválit, jsou šperky, které se ale k šatům rozhodně nehodí.

Verdikt Story: 100 %

Verdikt Story: 10 %

Názor módního experta 

Není radno nechávat výběr šatů na společenské události na poslední chvíli, abyste se pak nemusela vypravit v něčem, co v butiku zůstalo, protože nikdo jiný by si to na sebe nevzal. Rada tedy zní, nad šaty přemýšlejte dlouho dopředu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky