Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Meghan rodí už za pár dní: Její šatník se za 9 měsíců neuvěřitelně proměnil

Meghan
Meghan
Zdroj: Pinterest
Prohlédněte si všechny fotografie (28)

Vévodkyně Meghan rodí za pár dnů, ale svou slabost pro módu v sobě nezapře. Z americké hvězdičky milující výstřihy a třpytivé minišaty se vyloupla elegantní dáma, která udává směr.

Bez podpatků ani ránu

Na vysokých jehlách se těžiště těla posouvá, a proto je složitější udržet balanc. V těhotenství nemusí být tlak, který je vyvíjen na břicho, příjemný. Vévodkyně Meghan je ale s podpatky velká kamarádka, a tak se jich za žádnou cenu nevzdá ani v požehnaném stavu. Královna by jistě přimhouřila očko a nedbala přísného protokolu.

O barvy je nouze

Všichni si pamatují Meghan v kanárkově žlutých pouzdrových šatech. S příchodem těhotenství jako by barvy došly a na výsluní se usadila svatá trojice - béžová, modrá a černá. Ne že by na ostatní zanevřela, ale objevují se podstatně méně než dřív. Oproti vévodkyni Kate, která hraje barvami a ani křiklavější odstíny jí nejsou cizí, je to velká změna.

Těhotenské přešlapy

Hned druhý den po oznámení těhotenství se se svým manželem vydala na zahraniční cestu do Austrálie a na přilehlé ostrovy. Marná byla snaha při setkání s politiky nebo dětmi, veškerá pozornost se soustředila na mírně se vzdouvající bříško. Právě tam začala šňůra módních faux-pas.

Šaty, které zvolila, byly vždušné až moc a postranní rozparky odhalovaly z nohou víc, než se u vévodkyně sluší.

Na exotickém ostrově Tongo se na rudých šatech mihotala cedulka s cenovkou. Bohužel to nebylo poprvé.

Na Novém Zélandu dělala parádu v modrých šatech Givenchy. Ale sukně s širokými sklady odhalovala skutečně hodně kůže.

Kde nic tu nic

Krátce po tom, co dozněly svatební zvony, přišlo na přetřes dítě. Od květnové svatby Harryho a Meghan po říjnovou veselku princezny Eugenie, kdy vévodkyně oznámila těhotenství na konci prvního trimestru, se nemluvilo o ničem jiném. Už před samotným potvrzením se ale dalo vypátrat několik nenápadných indicií, které přísně střežené tajemství poodhalily.

Čas od času si vévodkyně nevědomky pohladila ploché bříško a výběr šatů se pomalu vzdaloval jejímu módnímu vkusu - pouzdrové sukně, zakasané košile a projmutá sáčka. Modré šaty s předním výrazným řasením poslaly světu jasný vzkaz.

Cílová rovinka

Do porodu zbývá jen pár dnů. Vévodkyně Meghan má za sebou náročnou cestu do Austrálie a Tichomoří, návštěvu Maroka i slavný baby shower v New Yorku. Teď už se zdržuje výhradně v Londýně a jeho blízkém okolí, protože nový královský přírůstek se může o svou chvilku slávy přihlásit každým dnem. O co víc pobývá Meghan doma, o to skvostnější je její módní výběr. Bříško rozhodně není překážkou.

V březnu zazářila dvakrát, vždy během oslav Britského společenství národů.

V zeleném kabátu a šatech z plsti s výrazným zdobením z černých kamenů od značky Erdem byla nepřehlédnutelná. Meghan se povedl dvojitý smeč. Byla stylová a zvolila návrháře, jehož kolekce byla věnovaná britské královně.

Podruhé zabodovala v kompletu od celebritami milované Victorie Beckham a elegantní čelence. Nápadně připomínala styl Jackie Kennedy a dokázala, že elegance je její druhé jméno.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky