Markéta Konvičková se v oblékání doslova odvázala

Naše celebrití blondýnky si vyšly do společnosti, ale jedna z nich nechala bohužel fantazii doma, naštěstí naše oko potěšila mladá zpěvačka.

Michaela Uzlová

Michaela Uzlová, módní expert StoryMódní expert Story

Mašle a mašličky

Ty jsou také jednou z módních stálic a letos tomu nebude jinak, budou všude a v hojném počtu.

50 % Celebrit

se předvedlo už v jarním vlasovém trendu. Uhlazený vysoko posazený culík, jaký nosí Markéta Konvičková, bude totiž rozhodně trendy.

Módní policie: Lucie Váchová Módní policie: Lenka Hornová

Markéta Konvičková

Pruhy budou na jaře opravdovým trendem a když k nim zpěvačka natáhla rudé punčochy a doladila je i červenou mašličkou na prstýnku, nemohla šlápnout vedle. Líbí se mi Markétina odvaha kombinovat pruhy nejen s barevnými akcenty, ale také s drobnými puntíky na botách a psaníčku, je zkrátka vidět, že si Markéta nechala poradit od odborníků.

Kateřina Kristelová

Černá je stále oblíbenou barvou, ale na moderátorce je jí nějak moc. Kožená bundička i tulipánová sukně s lesklými efekty jsou fajn kousky, přesto to celé působí tak nějak podivně, možná i díky podivnému topu, které zdobí místo šperku nevzhledný flíček, a ani vlasy se jinak stylové Katce příliš nepovedly. 

Verdikt Story: 100 %

Verdikt Story: 10 %

Názor módního experta 

Barvy, barvy a zase barvy, alespoň v malých detailech, budou tím nejzářivějším, co vám jaro nabídne a vy si to vychutnejte plnými doušky. Vysvlékněte tedy tu myší šeď a posmutnělou čerň a vrhněte se do barev tropického ovoce, moře, rozkvetlých luk a exotického ptactva.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky