Letošní Met Gala opět překvapilo a dokázalo, že v módě neexistují hranice!

Cyrus
Cyrus
Zdroj: Profimedia
Prohlédněte si všechny fotografie (16)

Met Gala je přehlídkou luxusu, extravagance, originálního pojetí módy a té nejvyšší krejčoviny. Patronka Anna Wintour tak dává celebritám dostatek prostoru pro fantazii.

Demonstrace lásky

Některé vztahy v Hollywoodu plují na obláčku a jen se čas od času objeví zprávy o rozchodu nebo krizi.  To však neplatí pro manželství Miley Cyrus a Liama Hemswortha. Vzali se ke konci loňského roku v pohodlí svého domu. Zpěvačka rapidně zkrátila délku a romantické svatební šaty od Viviene Westwood vyměnila za rošťácký mundúr. Liam působil spíš jako doplněk. Sophie Turner známá jako Sansa Stark z úspěšného seriálu Hra o trůny se se svým vyvoleným, kterého pojala za manžela během spontánního obřadu v Las Vegas minulý týden, sladila dokonale.

Cara Delevingne

Souboj mimo kurt

Když začne kariéra skomírat, mají sportovci několik možností. Mohou díky svým mnohaletým zkušenostem začít trénovat, propůjčit svůj obličej reklamě nebo s nadšením obcházet všechny noblesní akce. Lyžařka Lindsey Vonn plní sociální sítě fotkami v plavkách, Dominika Cibulková cestuje jako o život. Serena Williams a Maria Šarapovová se rády prochází po červeném koberci. Americká šampionka se extravagantní módy po propadáku z Oscarů nevzdala a opět lovila ve špatných vodách. Lekci by si měla vzít u módou políbené Marie, která zabodovala. Jsou zkrátka rivalkami na tenisovém kurtu i na poli módy.

Venku z ulity

Met Gala vylákalo na světlo i celebrity, které se jinak veřejnosti straní. Velkým překvapením byla účast Katie Holmes. Bývalá žena Toma Cruise si přísně střeží své soukromí, a tak o dceři Suri nebo vztahu s bouřlivákem Jamie Foxxem zarytě mlčí, ale o svůj přirozený půvab nepřišla. Ve fialkových šatech vypadala úchvatně. Stejně pozitivní reakce vzbuzovala svým modelem i Joan Collins. Díky andělským šatům přítomní zapomněli, že je vynesla "mrcha z Dallasu". Po dlouhé době se mezi lidi podívala i módní ikona Céline Dion. Zpěvačka s božským hlasem a vytříbeným módním vkusem opět  zazářila, ale z její pohublé postavy jde strach.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky