Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Letošní Met Gala opět překvapilo a dokázalo, že v módě neexistují hranice!

Cyrus
Cyrus
Zdroj: Profimedia
Prohlédněte si všechny fotografie (16)

Met Gala je přehlídkou luxusu, extravagance, originálního pojetí módy a té nejvyšší krejčoviny. Patronka Anna Wintour tak dává celebritám dostatek prostoru pro fantazii.

Demonstrace lásky

Některé vztahy v Hollywoodu plují na obláčku a jen se čas od času objeví zprávy o rozchodu nebo krizi.  To však neplatí pro manželství Miley Cyrus a Liama Hemswortha. Vzali se ke konci loňského roku v pohodlí svého domu. Zpěvačka rapidně zkrátila délku a romantické svatební šaty od Viviene Westwood vyměnila za rošťácký mundúr. Liam působil spíš jako doplněk. Sophie Turner známá jako Sansa Stark z úspěšného seriálu Hra o trůny se se svým vyvoleným, kterého pojala za manžela během spontánního obřadu v Las Vegas minulý týden, sladila dokonale.

Cara Delevingne Cara Delevingne Zdroj: Profimedia

Souboj mimo kurt

Když začne kariéra skomírat, mají sportovci několik možností. Mohou díky svým mnohaletým zkušenostem začít trénovat, propůjčit svůj obličej reklamě nebo s nadšením obcházet všechny noblesní akce. Lyžařka Lindsey Vonn plní sociální sítě fotkami v plavkách, Dominika Cibulková cestuje jako o život. Serena Williams a Maria Šarapovová se rády prochází po červeném koberci. Americká šampionka se extravagantní módy po propadáku z Oscarů nevzdala a opět lovila ve špatných vodách. Lekci by si měla vzít u módou políbené Marie, která zabodovala. Jsou zkrátka rivalkami na tenisovém kurtu i na poli módy.

Venku z ulity

Met Gala vylákalo na světlo i celebrity, které se jinak veřejnosti straní. Velkým překvapením byla účast Katie Holmes. Bývalá žena Toma Cruise si přísně střeží své soukromí, a tak o dceři Suri nebo vztahu s bouřlivákem Jamie Foxxem zarytě mlčí, ale o svůj přirozený půvab nepřišla. Ve fialkových šatech vypadala úchvatně. Stejně pozitivní reakce vzbuzovala svým modelem i Joan Collins. Díky andělským šatům přítomní zapomněli, že je vynesla "mrcha z Dallasu". Po dlouhé době se mezi lidi podívala i módní ikona Céline Dion. Zpěvačka s božským hlasem a vytříbeným módním vkusem opět  zazářila, ale z její pohublé postavy jde strach.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky