Legíny jsou zase v módě! Které patří jen do fitka, a v jakých můžete mezi lidi

Více fotografií k článku:
20 fotografií

Chvíli se zdálo, že jim už odzvonilo, nyní ale vracejí úder a je ještě silnější než kdy předtím. O čem, že je řeč? Legíny! Ať už preferujete klasické černé, nebo vzorované, podle celebrit zkrátka letí. Nosí se k tričkům, crop topům, vytahaným svetrům i lambádám. A nosí je každá. 

Ačkoli by legíny nemusely ukazovat úplně vše, některé celebrity to mají rády a směle za pomoci legín ukazují, jaký typ spodního prádla mají dneska na sobě. Další celebrity pak trchu ztrácejí soudnost a berou si na sebe naprosto nevhodné barvy tohoto oděvu, ale co. Když jste slavný, stejně přijdete do řečí, ať máte na sobě cokoli. Pokud se chcete inspirovat i vy, mrkněte se do naší galerie, jaké typy legín letí a jak je nosit podle celebrit. 

Jedna změna ovšem oproti předchozí legínové sezóně je, správné legíny zimy 2018/2019 musejí mít pořádně vysoký pas, ideálně až pod prsa, aby pas vypadal štíhlejší, zadek větší a celkově aby byla módní značka zkrátka zachována. 

Pokud si nevíte rady, jak legíny správně nosit, a přijdou vám jako dostatečné coby kalhoty, určitě doporučujeme volit spíše delší trička nebo svetříky pod zadek, v kterých se zachumláte jako v dece. V nastávajících zimních měsících je teplo na záda to nejdůležitější. K legínám vezměte vysoké kozačky a oversized šálu a model à la Rihanna je na světě. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek