Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Legíny jsou opět tady: Nebojte se do nich nasoukat, sluší každé postavě

Zdroj: Shutterstock.com
Prohlédněte si všechny fotografie (20)

Chvíli se zdálo, že jim už odzvonilo, nyní ale vracejí úder a je ještě silnější než kdy předtím. O čem, že je řeč? Legíny! Ať už preferujete klasické černé, nebo vzorované, podle celebrit zkrátka letí. Nosí se k tričkům, crop topům, vytahaným svetrům i lambádám. A nosí je každá. 

Ačkoli by legíny nemusely ukazovat úplně vše, některé celebrity to mají rády a směle za pomoci legín ukazují, jaký typ spodního prádla mají dneska na sobě. Další celebrity pak trchu ztrácejí soudnost a berou si na sebe naprosto nevhodné barvy tohoto oděvu, ale co. Když jste slavný, stejně přijdete do řečí, ať máte na sobě cokoli. Pokud se chcete inspirovat i vy, mrkněte se do naší galerie, jaké typy legín letí a jak je nosit podle celebrit. 

Zdroj: Shutterstock.com

Jedna změna ovšem oproti předchozí legínové sezóně je, letošní správné legíny musejí mít pořádně vysoký pas, ideálně až pod prsa, aby pas vypadal štíhlejší, zadek větší a celkově aby byla módní značka zkrátka zachována. 

Pokud si nevíte rady, jak legíny správně nosit, a přijdou vám jako dostatečné coby kalhoty, určitě doporučujeme volit spíše delší trička nebo svetříky pod zadek, v kterých se schováte, pokud po tom toužíte. Noste je také pod šaty, nejlépe pod jednoduchý model, takto to dělají velice rády Francouzky. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky