Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Last minute plavky pro něj: Jaké vybrat?

Zdroj: profimedia.cz, Archiv módních značek

Vyberte partnerovi některý z hitů mezi pánskými plavkami tak. Aby mu padly a abyste z něj na pláži nebo u bazénu nespustila oči.

Konečně jste se dočkali a jedete na vytouženou dovolenou. A tu vás náhle napadne: Má on vůbec nějaké plavky? Jak to tak bývá, stejně se musíte postarat sama o to, aby se měl vůbec v čem koupat. Ale jaké by se mu tak asi mohly líbit? Zde je pár tipů ze kterých vybírat.

Barevný hit léta, New Yorker

Nechejte se zlákat módními trendy. Nabídka je opravdu bohatá! Módní návrháři se doslova vyřádili, takže si můžete partnerovi vybrat hned z několika různých barev a motivů. Skvěle vypadá třeba černobílý model s fotkami, anebo pestrý žlutý s výrazným vzorem!

Cena: 419 Kč

Klasické kraťasy, Quelle

Kraťasové plavky jsou velmi populární a pohodlné, a tak je nabízí celá řada výrobců. Pokud se vám nelíbí pestrobarevné modely, ale máte raději něco decentnějšího, pak jsou tyto přesně tím modelem, který byste měla zvolit.

Cena: od 190 Kč

Nevídané plavky, New Yorker

V těchto plavkách se za mužem musí zákonitě někdo otočit, jsou totiž opravdu skvělé a nevídané! Jednoduchý outfit je vybaven vkusným potiskem a šněrováním, tak aby plavky padly každé postavě.

Cena: 549 Kč

Techno plavky, 4U Store

Opálené tělo se bude skvěle vyjímat v bílých plavkách v techno stylu. Zajímavými doplňky jsou i praktické kapsy na každé nohavici, třeba na drobné na občerstvení. Pokud je váš partner snědší typ, určitě mu vyberte právě tyto.

Cena: 950 Kč

Strečové plavky, H&M

Nebaví vás polehávat na pláži a raději v létě pravidelně plavete v bazénu? Tak partnerovi pořiďte tyhle strečové plavky. Mužská postava v nich navíc krásně vynikne!

Cena: 599 Kč

Upnuté plavky, Quelle

Ideální pro sportování a plavání, jsou tyto upnuté pánské plavky. Pokud jste odpůrkyní kraťasových plavek, pak partnerovi rozhodně pořiďte tento kousek.

Cena: od 990 Kč

Exotické plavky, 4U Store

Odvažte se a vyměňte jednoduché plavky v partnerově skříni za tyto trendy kraťasy s exotickým potiskem. Pokud se chystáte na dovolenou do dalekých krajin, budou přímo ideální!

Cena: 950 Kč

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky