Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Laďka Něrgešová ví, jak obléct sebe i manžela

Zdroj: Ivan Kahún

A je tu čas večírků, kde nemůžete chybět. Je to také prostor pro to, abyste se pochlubila svou drahou polovičkou, tak jak to dělají celebrity. Těm se někdy společný vstup do společnosti povede, a jindy zase ne.

Michaela Uzlová Michaela Uzlová Zdroj:

Michaela Uzlová, módní expert Story Michaela Uzlová, módní expert Story Zdroj: Módní expert Story

Směřujte je

Ne všichni muži mají smysl pro módu, proto je důležité, abyste je směřovaly tím správným směrem vy a nechaly je, aby ho sami uznali za ten nejlepší.

100 % dam
Obléklo pouzdrové šaty, které velmi lichotí postavám.

Módní policie: Lucie Váchová Módní policie: Lucie Váchová Zdroj: Lucie Vítková Módní policie: Lenka Hornová Módní policie: Lenka Hornová Zdroj: Lucie Vítková

Laďka Něrgešová

Moderátorka vyvedla svého manžela do společnosti a oba se vyladili ve stejných barvách. Laďčiny pouzdrové šaty s přepásáním pod prsy vykouzlily hezkou postavu a manželova vtipná vsuvka v podobě drobně modro-bíle kostkované košile z nich dělají dokonalý pár. Dojem kazí jen barevně i stylovně nesouvisející psaníčko.

Jitka Válková

Česká Miss 2010 je opravdu kočka, ale tentokrát vypadá poněkud staře. Možná to dělají ne příliš povedené doplňky, boty by měla Jitka vyměnit třeba za béžové lodičky. V každém případě by ale měla příteli vyměnit šatník. Jeho hranaté sako se nehodí k tmavým kalhotám a narůžovělá košile je na jeho vypracované postavě opravdu moc. 

Verdikt Story: 90 %

Verdikt Story: 10 %

Názor módního experta 

Já osobně mám ráda, když je vidět, že k sobě dva lidé patří, když je spojuje nějaký detail a styl. A jak jste na tom vy, chodíte do společnosti každý po svém, nebo se radíte a snažíte se vyladit?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Elite Model Look 2010

Elite Model Look 2010

V neděli 10. října 2010 se v čínské Šanghaji uskutečnilo světové finále soutěže Elite Model Look 2010.

Akční letáky