Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kouzla nejsou pro každého, ale čarování s šátkem ve vlasech vás dostane!

Šátek ve vlasech
Šátek ve vlasech
Zdroj: Pinterest
Prohlédněte si všechny fotografie (29)

Tenké hedvábné šátky uvázané po vzoru Francouzek jsou sice efektní, ale pomalu ztrácí na originalitě. Čarujte, vplétejte do copů a používejte je místo gumičky.

Náhradnice

Gumičky vyšly z módy s příchodem nového tisíciletí, ale ať se pružinky a pérka snaží, co to jde, chce to změnu. Dlouhý a tenký šátek, kterým sepnete culík dodá vašemu looku nový život. Konce nechte volně viset a zaplést se mezi poletující pramínky vlasů. Ideální volba na romantické rande, ochutnávku vdolků, zběsilé nákupy i procházky po pláži.

Nuda je tabu

Černá barva ve vlasech nikoho neoslní, bavte okolí barvami a vzory, vplétejte tak, aby účes působil ležérně a nenuceně. Skvěle se doplňuje s lehce vagabundským a nenuceným stylem, který představuje Sienna Miller, nebo se sebevědomým šatníkem Evy Mendes.

Styl

Šátek uvázaný kolem hlavy je nedílnou součástí retro stylu. Kde je vlastně hranice stylu a vkusu? Začíná přesně tam, kde vás móda chytá za srdce. A končí v místech, kde se ulicemi potulujete ve stejných uniformách jako ostatní a připomínáme tak armádu stormtrooperů ze Star Wars. Inspirujte se v naší galerii a popusťte uzdu fantazii.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky