Kouzla nejsou pro každého, ale čarování s šátkem ve vlasech vás dostane!

Šátek ve vlasech
Prohlédněte si všechny fotografie (29)

Tenké hedvábné šátky uvázané po vzoru Francouzek jsou sice efektní, ale pomalu ztrácí na originalitě. Čarujte, vplétejte do copů a používejte je místo gumičky.

Náhradnice

Gumičky vyšly z módy s příchodem nového tisíciletí, ale ať se pružinky a pérka snaží, co to jde, chce to změnu. Dlouhý a tenký šátek, kterým sepnete culík dodá vašemu looku nový život. Konce nechte volně viset a zaplést se mezi poletující pramínky vlasů. Ideální volba na romantické rande, ochutnávku vdolků, zběsilé nákupy i procházky po pláži.

Nuda je tabu

Černá barva ve vlasech nikoho neoslní, bavte okolí barvami a vzory, vplétejte tak, aby účes působil ležérně a nenuceně. Skvěle se doplňuje s lehce vagabundským a nenuceným stylem, který představuje Sienna Miller, nebo se sebevědomým šatníkem Evy Mendes.

Styl

Šátek uvázaný kolem hlavy je nedílnou součástí retro stylu. Kde je vlastně hranice stylu a vkusu? Začíná přesně tam, kde vás móda chytá za srdce. A končí v místech, kde se ulicemi potulujete ve stejných uniformách jako ostatní a připomínáme tak armádu stormtrooperů ze Star Wars. Inspirujte se v naší galerii a popusťte uzdu fantazii.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky