Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kostýmek nepatří jen do kanceláře, s šortkami vypadá šik a nosí jej i Meghan

Kostýmek na léto
Kostýmek na léto
Zdroj: Pinterest
Kostýmek na léto

Některé trendy se mihnou obchody bez povšimnutí. Kostýmům ale dejte šanci. Vyměňte kalhoty za šortky a hned bude léto veselejší.

Odlehčená klasika

Kalhotový kostým by měl být nedílnou součástí šatníku každé ženy. Vytrhne trn z paty pokaždé, když je třeba vypadat k světu na formální události. Pro toto léto se kalhoty nezkrátily jen lehce nad kotníky, ale nad kolena nebo do půlky stehen. Šortky frčí a dávají stylu přesně to, co se snažíte marně dohnat doplňky - jsou ležérní i elegantní zároveň.

Vhodná délka

Skutečnost se má tak, že každé nohy si zaslouží obdiv okolí, stačí mít jen kapku soudnosti a oblékat se tak, jak postava dovolí. Ani macatá stehna nemusí přijít zkrátka. Zvyšte pas a hned máte o postavu přesýpacích hodin postaráno. Hubené nožky si mohou dovolit brokátové materiály, sklady nebo výrazné kapsy. Se siluetou nemusíte pracovat jen v oblasti pasu. Je to snadné. Pro baculky jsou tabu splývavé nebo zdobné materiály, modelky mohou zalovit mezi cyklistickými šortkami.

Délka se pohybuje od zadečku po kolena a záleží jen na vás, kolik ze svých nohou hodláte ukázat. V ideálním případě zkuste sehnat set saka, krátkých šortek na boky, se zvýšeným pasem i bermud. A můžete vesele kombinovat.

Pamatujte, že každý trend umí ublížit, když nerespektuje váš styl, figuru a příležitost.

Vítěz

I když se experimentům meze nekladou, tento rok vévodí jeden materiál - chladivý v létě, hřejivý v zimě, nesmrtelný, pevný, přírodní a s efektem patiny. Len je na kostýmky jako stvořený a rozhodně by vás neměl minout. Pokud máte v úmyslu pořídit si jen jeden kousek, pátrejte právě po lnu.

Kalhotový kostým je přes léto pasé. Popusťte uzdu fantazii a přidejte k sáčku šortky.

Na červeném koberci

Trend zkrácených kostýmků neunikl ani bystrému očku celebrit a stylistů. Beyoncé, Kate Winslet, Heidi Klum, Blake Lively, Julia Roberts, Bella Hadid a vévodkyně Meghan moc dobře ví, že tak mohou balancovat na hraně mezi elegancí a pošimráním fantazie. Nebojí se barev, vzorů ani materiálů.

Doplněné o jednoduché sandálky a basic tričko v neutrální barvě vypadají skvěle! Inspirujte se v naší galerii!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky