Koho proměníme? Vyberte podle příběhů a fotek

A je tu další anketa, ve které vybíráte, kdo z přihlášených získá naši klasickou páteční Proměnu, koho si naši odborníci vezmou do parády. Přečtěte si příběhy, prohlédněte všech 25 fotek a hlasujte.

Anketa byla ukončena - výsledky...

Jak dopadla minulá anketa?)

Soutěžící

Hlasování probíhá od 1. do 28. února 2010. Vybíráte 5 soutěžících - první tři s nejvyšším počtem hlasů v následujících týdnech uvidíte v našich Proměnách, další dva budou náhradníci pro případ, že by někdo z prvních tří nemohl (a to se stává, takže i náhradníci mají poměrně velkou naději). A teď už konec řečí, čtěte a vybírejte:

Adéla H.
Adéla H. - soutěžící o Proměnu  Adéle je 27 let a je na mateřské s dcerkou. Role maminky ji baví a naplňuje, ale na sebe nemá moc času ani energie. Přála by se proměnit od hlavy k patě, střih i barva vlasů, líčení... Adélu baví aranžování, hudba, nakupování, cestování, bytová architektura a design, hudba, jízda autem, kulturní aktivity a příležitostně četba.

Dana Š.
Dana Š. - soutěžící o Proměnu  Daně je 45 let, ale na svůj věk se necítí. Je sportovní typ, vyrůstala v rodině plné mužů, a tak jsou její návyky týkající se krásy minimální. Od kadeřnice se většinou vrací zklamaná, na kosmetiku raději nechodí vůbec. Proměna by byla ideální způsob, jak začít v rukou těch správných odborníků. Dana pracuje jako asistentka a také uklízečka, ráda jezdí na kole, bruslí, plave, chodí na pěší výlety, hraje tenis...

Edita K.
 Edita K. - soutěžící o Proměnu Editě je 28 let a je rozvedená. V práci se denně pohybuje mezi zákazníky a ráda by se s odbornou pomocí naučila upravit, aby se mezi nimi i na další cestě životem cítila sebevědoměji. Má problematickou pleť s akné, která jí zůstala i po pubertě, vlasy se jí rychle mastí a nedrží tvar... a tipy kamarádek, jak tyto problémy řešit, prostě ne a ne zabrat.

Gabriela H.
Gabriela H. - soutěžící o Proměnu  Gabriele je 27 let, je už šest let na mateřské dovolené, a protože se blíží konec a bude si hledat práci, chtěla by změnu vizáže a poradit, co by jí slušelo, aby se cítila sebevědomě.

Ivana S.
 Ivana S. - soutěžící o Proměnu Ivana si myslí, že její styl nemá šmrnc, proto by prostřednictvím našich proměn ráda změnila image. Je jí 41 let, pracuje jako poradce v pojišťovně a je vysoká jen 148 cm.

Jana R.
 Jana R. - soutěžící o Proměnu Janě je 39 let a skončila jí mateřská dovolená. Hledá si tedy zaměstnání a kromě toho se po 17letém manželství rozvádí. Jedna dobrá věc se jí ale stala - po porodu druhého syna se jí podařilo zhubnout 20 kg. Aby se cítila dobře, potřebovala by ale ještě poradit co s vlasy a líčením, aby si dodala sebevědomí při hledání nové práce a partnera.

Janina M.
 Janina M. - soutěžící o Proměnu Je jí 58 let a do proměny ji přihlásila dcera. Je vitální a má prý moc dobré srdce, často se rozdává pro potřebu druhých. Ráda a pořád se něčemu učí, jejím koníčkem je cestování, ale vzhledem k potřebám druhých si ho moc nedopřává. Je výbornou babičkou, moc dobře peče a občas si i zasportuje. Pro to všechno na sebe nemá moc času, v její kabelce prý najdeme sotva jednu rtěnku, ještě z dob Husáka :) A proto by jí dcera ráda dopřála proměnu, za všechno to dobro, které přináší jiným.

Kamila K.
 Kamila K. - soutěžící o Proměnu Kamila je 23letá letuška, která by ráda měla modernější účes. Prý třeba i proto, aby teď v době krize lidé víc lítali alespoň kvůli krásným letuškám :) Má vlasy vlnité od přírody, a i když jí to někteří lidé závidí, ona sama ví, jak jsou neposlušné a jak je těžké je nějak učesat. Vhodné jsou akorát tak na drdol na ples nebo svatbu, kterou brzy sama plánuje. Ráda lyžuje, plave, hraje tenis a volejbal nebo Scrabble a Aktivity. A samozřejmě ráda cestuje.

Kamila S.
 Kamila S. - soutěžící o Proměnu Kamila touží po proměně už velmi dlouhou dobu. Je jí 33 a pracuje jako zdravotní sestra. Pochází ze středního Slovenska a neměla dosud moc šťastný život. V mládí se ocitla v Česku jen s baťůžkem, když ji doma nechtěli, ale po narození syna byla nucena se domů vrátit. Tam dlouhé hodiny pracovala v nemocnici, aby sebe a syna uživila. Její únava ale spolu s dalšími problémy v rodině vedla k vyčerpání a úzkostem, což ji dovedlo až na psychiatrii, kde během léčby kvůli lékům přibrala 30 kg a doteď se jich nemůže zbavit. Momentálně se synem žije opět v Česku v pronajatém bytě a snaží se dát do pořádku. Moc touží po proměně a chtěla by se o sebe začít starat.

Kateřina C.
 Kateřina C. - soutěžící o Proměnu Katce je 20, pracuje s dětmi a zároveň studuje učitelství na VŠ. Vlasy nosí pořád stejně a nelíčí se, protože neví, jak na to. Proto by chtěla začít proměnu a, citujeme: "abych se na sebe podívala a řekla si wow, jsem to vůbec já?"

Kateřina Š.
 Kateřina Š. - soutěžící o Proměnu Katce je 28, ale vypadá a obléká se pořád jako teenager. To jí působí problémy hlavně v pracovním životě (psycholog), protože nepůsobí příliš "seriózně a dospěle". V tom by jí mohli pomoci naši odborníci. Je svobodná a mezi její zájmy patří sport a knížky.

Lenka B.
 Lenka B. - soutěžící o Proměnu Lenka by si k 50. jubileu ráda nadělila proměnu, protože se doteď stříhá u pánského kadeřníka. Taky za nějakou dobu plánuje svatbu, a to je druhý důvod. Třetím důvodem je, že po operaci přibrala 10 kilo a potřebovala by si zvednout sebevědomí a poradit.

Marcela O.
 Marcela O. - soutěžící o Proměnu Marcela dokončuje vysokou školu a bude si hledat práci. Ráda by se proměnila ze studentky v pracující. Lidé ji tipují na 20, ačkoliv je jí 25, a při hledání práce to nemusí být výhoda. Taky má problémy s vlasy - lámou se, jsou křehké, suché a vypadávají. Má ráda své dlouhé vlasy, ale zřejmě se z tohoto důvodu nevyhne zkrácení. To by raději podstoupila u odborníků.

Martina K.
 Martina K. - soutěžící o Proměnu Martině je 38 a proměnu by prý potřebovala jako sůl. S přítelem plánují svatbu a ona si neví rady, jak se nalíčit, protože by chtěla být krásná nevěsta - shodila kvůli tomu už dokonce už 11 kg a ráda by ještě pokračovala. Je v invalidním důchodu, ve volných chvílích ráda čte, háčkuje a cestuje.

Michaela P.
 Michaela P. - soutěžící o Proměnu Co o sobě Míša říká, se nedá převyprávět, proto to necháváme, jak nám to poslala: "Odmala toužím svěřit se jednou do péče opravdových odborníků, kteří dokáží i z tak ne zrovna líbezného obličeje jako je ten můj svými triky a uměním vykouzlit člověka alespoň pohledného :-)". Je jí 41 let a po mateřské už znovu pracuje jako sekretářka na univerzitě. Je po rozvodu a tak snaha líbit se mužům má taky co do činění s její přihláškou do Proměn. Zároveň chce, aby její dcera měla "hezkou maminku". Ráda má sport, kulturu, ale i přírodu a výletu.

Míla H.
 Míla H. - soutěžící o Proměnu Míle je 36 a má ročního synka a k tomu ještě dva puberťáky, kluka a holku. Je sportovní typ a upravovala se vždy sama. Něco tomu ale podle jejího názoru chybí, chtěla by být atraktivní pro svého manžela, i na mateřské.

Miroslava P.
 Miroslava P. - soutěžící o Proměnu Miroslava je vdaná a je jí 41 let. Má syna, ráda bruslí na in-line bruslích a pracuje v administrativě. Do proměny se přihlásila, protože by si ráda zvýšila sebevědomí a ráda by chodila tancovat.

Monika V.
 Monika V. - soutěžící o Proměnu Monice je 32 let. Je rozvedená a pracuje jako finanční poradce pro banku. Už dlouho sní o nezapomenutelné proměně. Má sice svou kadeřnici, ale účes má už dlouho stejný. Ráda o sebe pečuje, ale na vlasy by potřebovala radu od odborníků. Mezi její koníčky patří rodina, výlety, příroda, jízda na kole a pejsek.

Petra P.
 Petra P. - soutěžící o Proměnu Petra je 19letá studentka a ráda by proměnu, protože už jí i přátelé říkají, že vypadá pořád stejně. A její záliby? Ráda jezdí na kole, chodí na spinning a nakupuje.

Šárka a Jindra
 Šárka a Jindra - soutěžící o Proměnu Poprvé se nám přihlásily do Proměn společně dvě dámy - dvojčata Šárka a Jindra. Pokud by zvítězily, proměníme je společně, sami jsme zvědaví, jak by to dopadlo. Je jim 54 let a rády by pozměnily účesy včetně barvy vlasů, i líčení. Nejsou si podobné zvenku a prý ani moc uvnitř :) Šárka je sportovní typ, Jindra je pravý opak. Obě mají dospělé děti a jsou již babičkami. Chtěly by rodině předvést, že i přesto jim to ještě může slušet.

Šárka E.
 Šárka E. - soutěžící o Proměnu Šárka měří jen 155 cm, a protože kvůli sedavému zaměstnání přibrala, je ze sebe trochu nešťastná. Potřebovala by poradit, jak se líčit, jaký zvládnout své nepoddajné vlasy a jaké nosit brýle. Je jí 44 let, má dvě dospělé děti. Ráda chodí na procházky, fotografuje, čte a má ráda ruční práce, i když na ně poslední dobou není moc čas.

Václava T.
Václava T. - soutěžící o Proměnu  Václavě je 34 let a do Proměny ji přihlásila dcerka. Prý si ji zaslouží a chtěla by jí tím poděkovat za to, co všechno pro rodinu dělá. Václava má ráda hudbu, klid a jejich tři pejsky.

Veronika Š.
Veronika Š. - soutěžící o Proměnu  Veronice je 23 a je na mateřské dovolené. Svůj zevnějšek nikdy neměnila, ale teď by ráda zjistila, jestli by jí slušel i jiný styl. A taky by se ráda líbila manželovi a zvedla si sebevědomí - synek brzy půjde do školky a ona do zaměstnání. Mezi její záliby patří rodina a ráda tráví čas v kuchyni a sportuje.

Vladimíra K.
 Vladimíra K. - soutěžící o Proměnu Vladimíře je 50 let a pracuje jako finanční poradce. Je z Brna a ráda by vyzkoušela, co s ní udělá Proměna.

Zdenka L.
Zdenka L. - soutěžící o Proměnu  Zdence je 48 a je vdova. Ráda čte, vaří, jezdí na kole a plave. Udržuje se v kondici a s postavou je celkem spokojená (na svůj věk :), ale potřebovala by poradit, co s vlasy a jak se líčit teď, když pleť stárne. Rozešla se s přítelem a chtěla by změnu, začít znovu po osobní i profesní stránce. Podle jejích slov "jen láska mi chybí a s přibývajícím věkem se partneři hledají obtížněji" - odborná rada by se rozhodně hodila.

Upozornění: Z jednoho počítače lze zaslat maximálně 1 hlas denně. Pokud bude zaznamenán pokus o ovlivnění výsledků ankety ve prospěch některé ze soutěžících, může být vyřazena ze soutěže. Věříme, že budou všichni soutěžit férově, a že takové kroky nebudou nutné.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Módní doplňky na Valentýna

Chcete, aby vás partner hýčkal po celý další rok? Tak vybavte svátek svatého Valentýna pečetí dokonalosti. Vybrali jsme pro vás několik tipů na dárky…

Akční letáky