Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Hlasujte... (záloha původního textu)

Proměny, které vám přinášíme každý pátek, jsou velmi oblíbené. Nejen, že je čtete, ale mnoho z vás se do Proměn také hlásí. Víc, než můžeme stihnout proměnit. A proto...

A protože je těžké z přihlášených spravedlivě vybrat, rozhodli jsme se v redakci, že bude spravedlivější, když si vyberou přímo čtenáři, koho chtějí v Proměnách vidět. Přinášíme vám 10 přihlášek, 10 medailonků žen, který by chtěly být proměněny. Pod nimi můžete hlasovat, kterou byste nejraději viděli, jak ji náš tým promění.

Anketa Proměny

Hlasovat můžete až do konce prosince a 3 vámi vybrané pak v následujících týdnech uvidíte v našich Proměnách.

Denisa B.
Denisa pracuje jako personální konzultantka a je denně ve styku s lidmi, proto potžebuje vypadat upraveně a přirozeně. Dlouho už má ale pocit, že by ráda něco zlepšila, proto si chce vyslechnout rady odborníků třeba na to, jak se nalíčit. Ráda sportuje, tančí a poslouchá hudbu.

Kateřina Č. 
  Katce je 29. Pracuje jako asistentka v automobilovém závodě, a proto by měla vypadat reprezentativně. Neví si s tím ale často rady - jak se oblékat, líčit, česat. Proto by se chtěla zůčastnit proměny. Má ráda knížky, přírodu a jízdu na kole.

Petra Č. 
 

Petře je 34, pracuje jako úřednice a teď je na mateřské - má dvě dcery, 9 let a 15 měsíců. Touží po radikální změně účesu, jen kvůli své vadě - je nedoslýchavá - nerada mění kadeřnice. Změna by jí pomohla nejen po stránce etické, ale i duševní - být se sebou spokojená.

Pavlína H.
  Pavlíně je 20, právě hledá zaměstnání a ráda by se, až ho najde, ukázala s nějakým parádním novým účesem. S kadeřníky má špatnou zkušenost, ale když už se rozhodla to zkusit, nebojí se žádné extravagance ani atypických účesů - nechala by mu volnou ruku.

Monika M. 
  Monika už několik let nosí stejný účes i styl líčení a má pocit, že přišel čas na změnu - možná i proto že nedávno oslavila třicátiny. Ráda by vyzkoušela něco nového, rychlejšího, módnějšího a možná i trochu odvážnějšího. Má ráda elegantní styl oblékání, který vyžaduje i její práce - je office manažerkou. Móda a styl ji vždy bavily, třeba jak se šatit či líčit k různým příležitostem.

Martina P. 
  Martinu při shlédnutí našich Proměn napadlo, že by pro sebe mohla něco udělat. I když, nebo právě proto, že už není nejmladší - podle jejích slov. Pracuje s mladými ženami a měla by pak lepší pocit. Párkrát se už snažila poradit v obchodech, ale tam se jí vždy zdálo, že jí doporučují to, co potřebují prodat.

Jana P. 
  Jana se přihlásila do Proměny, protože má dojem, že se svými krátkými vlasy už nedokáže nic zajímavého udělat. Vlasy má jemné a žádný střih, co by se jí líbil, jí nechce držet. Třeba by jí naše kadeřnice mohla pomoci.

Saskia R.
  Saskia (27 let) je speciální pedagog - etoped ve výchovném ústavu, pracuje s drogově závislou mládeží. Denně přesvědčuje mladé lidi, aby se změnili, a tak se rozhodla, že by se také ráda proměnila - svou vizáž. Zlobí ji neposedné vlasy a líčení ji příliš nebaví, to by raději nechala na odbornících.

Kateřina S. 
  Katce je 24 a je krátce vdaná. Vystudovala léčbu závislostí na 1. lékařské fakultě UK. Tato práce je psychicky velmi náročná a Katka se často ocitá blízko zmaru, zoufalství a beznaděje. Proměnou by si ráda udělala radost a odreagovala se. Její povolání vyžaduje umírněnost,o to víc by se ráda cítila žensky a sexy ve svém volném čase. 

Ľubica Š.
  Ľubica pracuje jako lékařka v lázních a i když lékař by se měl projevovat hlavně dovednostmi a pečovat o pacienty, o což se maximálně snaží, ráda by také vypadala reprezentativně. Je jí 35 let, vdaná a má 4letou dcerku - a především málo času pro sebe.

Vybrali jste svou favoritku? Může to být ta, terá si to podle vás nejvíc zaslouží nebo třeba ta, která vás zaujala vzhledem - ať jsou vaše důvody jakékoliv, hlasujte. 3 z těchto žen uvidíte v Proměnách.

Upozornění: Každý čtenář může hlasovat z jednoho počítače maximálně jednou denně. Pokud bude zaznamenán pokus o ovlivnění výsledků ankety ve prospěch některé ze soutěžících, může být vyřazena ze soutěže. Věříme, že budou všichni hrát fér a že to nebude nutné.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Realizátoři proměn: Jana Hotová

Kdo jsou ti, kteří dělají s čtenářkami Kafe.cz divy a provádějí Proměny? Kadeřnice, vizážistky či kosmetické poradkyně, seznamte se s nimi...

Akční letáky