Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Klára Nademlýnská: Kolekce pro podzim a zimu 2010

Klára Nademlýnská: Kolekce pro podzim a zimu 2010
Klára Nademlýnská: Kolekce pro podzim a zimu 2010
Zdroj: Goran Tačevski
Prohlédněte si všechny fotografie (7)

Aktuální kolekce návrhářky Kláry Nademlýnské pro podzim a zimu 2010 přináší dotek ženskosti a rafinované krásy. Kampaň nafotila dlouhodobá "tvář" značky, modelka Tereza Maxová.

Dominuje krajka, vzor rybí kosti a potisky. Kolekce se nese v čistém, moderním stylu. Minimalistické, jednoduché siluety podtrhnou, kvalitní materiály a strukturované tvary jsou zárukou stylu, luxusu a zároveň nositelnosti.

Nadčasový styl

Základní barvou je šedá ve svých různých odstínech v kombinaci s černou, karamelovou béžovou a krvavou červenou nebo bordó. Vybrané modely jsou vyrobené z hedvábí, kterému dominují retro potisky. V kolekci Klára Nademlýnská kombinuje „klasické“ vlněné materiály s jemnou krajkou, hedvábím či splývavými úplety. Jedním z hlavních motivů kolekce je krajka – buď jako aplikace na vlněných modelech se vzorem rybí kosti, nebo jako potisk na úpletových šatech a topech.

Klára Nademlýnská: Kolekce pro podzim 2010

Důmyslná móda

Modely jsou navržené buď v strukturovaných střizích převážně z vlněných materiálů v různé podobě – rybí kost, dubl, flanel – šaty, pelerína, kabáty a kabátky, ale i ze strečové kůže a vlněného žerzeje – kalhoty „slim“ střihu, nebo jsou ve volně splývavých, objemných tvarech z úpletů, hedvábného satenu či krepu - šaty, topy, tunikové šaty, volné kalhoty, halenky…Kolekci doplňuje nová řada náhrdelníků "Klara" s motivem „očí-škrabošky“ ve zlaté barvě kovu. Tváří reklamní kampaně je opět charismatická Tereza Maxová, která s Klárou Nademlýnskou spolupracuje již několik let.

Klára Nademlýnská: Kolekce pro podzim 2010

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky