Každá žena může být neuvěřitelně přitažlivá. Každá! I ošklivá...

Každá žena může být krásná
Více fotografií k článku:
22 fotografií
18+

Říká se, že každá žena může být krásná, jen musí vědět jak na to. Ovšem najdou se i tací, kteří tomuto pořekadlu prostě nevěří... Fotografka Chrissy Sparks ví naprosto přesně, že to jde a dokazuje to na mnoha svých fotografiích. Specializuje se na takzvané boudoir fotografování.

Ženy, které za ní dorazí do ateliéru, nalíčí, učeše, obleče a samozřejmě také dobře nasvítí, donutí do sexy pózy i pohledu. No a na výsledek jejího snažení se nyní můžete podívat i vy. Fotogralerie opravdu stojí za to, leckteré proměny vám vyloženě vyrazí dech.

Boudoir fotografie zachycuje ženu lichotivým způsobem tak, aby vynikla její krása. Vhodným nalíčením, zvolenými pózami a výběrem oblečení vzniká unikátní fotografie, která má působit smyslně, půvabně a uvolněně.

Budoir býval součástí apartmá dámy soukromého charakteru, typicky doplňující koupelnu a ložnici. Tato místnost byla určena pro převlékání a obsahovala pro to potřebný nábytek. Později se význam změnil na místnost pro typicky ženské aktivity, například vyšívání, a trávení času. V Anglii byl ve stejném období pod tímto slovem míněn dámský „odpolední“ pokoj, ve Spojených státech znamenal místnost pro převlékání a v karibské oblasti zase místnost, ve které se paní domu věnuje hostům. Ve všech případech se ale vyskytoval ve drahých domech či vilách, velkých sídlech nebo palácích.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek