Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kafe s módní návrhářkou Kamilou Vodochodskou

Kafe s módní návrhářkou Kamilou Vodochodskou
Kafe s módní návrhářkou Kamilou Vodochodskou
Zdroj: Lubomír Kotek, www.photokotek.com a www.znackovedarky.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (13)

Stále se snažíme, aby vás návštěvy KAFE.cz nejen bavily, ale aby vám přinašely i praktické informace, které můžete uplatnit v každodenním životě, a pro módu to platí dvojnásob.

Od nynějška budete mít možnost inspirovat se módními radami platnými obecně bez ohledu na trendy, třeba co s čím kombinovat (a s čím ne), jak se obléct pro jakou příležitost, nebo jak svůj šatník přizpůsobit typu postavy.  Ve spolupráci s módní návrhářkou Kamilou Vodochodskou vám budeme pravidelně přinášet tipy a triky v nositelném provedení, které nezruinují vaši peněženku.

V úvodním díle vám nabízíme rady, jak čarovat s šátky a šálkami. Stačí málo a váš outfit získá úplně jiný nádech. Ke každé fotografii (číslo se zobrazí, pokud na ni "najedete" myší) najdete ve fotogalerii postup příslušného "vázání". Nechte se inspirovat!

Jeden šátek vždy dvakrát jinak

Krásný šátek s efektním vzorem perliček (Charles Jourdan) v tlumených barvách přímo vybízí k různým variacím. Ať už uvázaný na hlavě, nebo zapletený okolo krku, zaručí i ležérnímu stylu dotek elegance.

Nápadný barevný šál (z šatníku Kamily Vodochodské) nádherně oživí klasické námořnické sáčko. Nabízí se v podobě čelenky s mašlí, nebo efektního "límce, který vznikl připojením dalšího šátku. Model podtrhne vaši profesionální a zároveň i kreativní image.

Romantická květovaná šálka (F&F) zapletená do vlasů dodá každé ženě dívčí jiskru, naaranžovaná okolo krku zase vytvoří i z toho nejjednoduššího topu atraktivní outfit.

Dokonalý vzhled pro slavnostnější příležitosti ideálně podpoříte hedvábným šátkem s originálním vzorem (Charles Jourdan). Nebojte se vrstvit: výrazná bižuterie a šátky se skvěle doplňují!

Stejný model s různým šátkem

Jeden oblíbený kousek z vašeho šatníku plus několik šátků (zde z šatníku Kamily Vodochodské), to je recept na nevyčerpatelnou zásobu modelů. Trojúhelníkový tvar s třásněmi uvažte cípem dopředu! Na party se zase skvěle hodí barevně sladěná šálka s třpytivými efekty.

Nebojte se kombinovat zdánlivě nekombinovatelné. Právě u šátků (zde ze soukromých "zásob" redaktorky KAFE.cz a Kamily Vodochodské) lze jen stěží šlápnout vedle. Doplněk v kontrastní barvě úplně změní náladu celého modelu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky