Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

S čím kombinovat trendy bílé tenisky, které si oblíbila i vévodkyně Meghan

Outfity s bílými teniskami
Outfity s bílými teniskami
Zdroj: Pinterest
Outfity s bílými teniskami

Tenisky jako součást každodenního šatníku se začaly objevovat teprve před několika lety. Předtím byly považovány jen za striktně sportovní obuv a ke sportu byly také výhradně používány. Současné období se dá bez nadsázky nazvat obdobím tenisek a to konkrétně bílých tenisek.

Zkrátka a jednoduše, kdo letos nebude chodit v bílých teniskách, nesleduje módní trendy, je prostě out. To samozřejmě přeháníme, nicméně bílé tenisky doputovaly i do naší redakce a my musíme uznat, že na noze vypadají dobře. Jedinou jejich nevýhodou ovšem velmi podstatnou je fakt, že se velmi těžko udržují neustále bílé, zvláště ty z látky či jiných strukturovaných materiálů. Tenisky z bílé kůže se udržují čisté mnohem snáze, špínu z nich většinou otřete vlhkým hadříkem.

Bílé tenisky: Jak je správně kombinovat

A jak a s čím tedy bílé tenisky kombinovat? Jednoduše řečeno, s čímkoliv. Ovšem toto není zas až tak pravda, jistě se najdou typy outfitů, ke kterým jsou tenisky absolutně nevhodná obuv. Namátkou třeba ples či jiná příležitost, kam se obléká velká večerní. Na druhou stranu tenisky si našly cestu i na svatební obřad, velkým hitem jsou už druhou sezónu mladé nevěsty oblečené v nadýchané tylové sukni, džínové či kožené bundičce a k tomu nazutými bílými plátěnkami.

V galerii najdete spoustu nápadů na to, jak lze bílé tenisky zkombinovat s mnoha různými outfity. Inspirací by vám mohla být i Meghan Markle, která jich vlastní hned několik.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky