Inspirujte se: Ideální kousek do šatníku na přechodné období? Sáčko!

Dámská saka pro všechny příležitosti
Prohlédněte si všechny fotografie (21)

Saka už dávno nejsou jen součástí dámských kostýmů. Dobře padnoucí sáčko se dá nosit při každé příležitosti a v období babího léta je nejlepší volbou, jak vypadat elegantně a přitom neklepat zubama, když už to sluníčko tolik nehřeje.

Pokud nemáte peněz nazbyt a hodláte investovat pouze do jediného saka, které půjde zkombinovat s valnou většinou vašeho šatníku, zvolte sako v neutrální barvě, jako je černá, bílá nebo krémová. Dobře se kombinuje také tmavě modrá a klasické tvídové vzory, které snad nikdy nevyjdou z módy. Vůbec se nemusíte bát asymetrických střihů či neobvyklého zapínání, trocha originality se u dámských sáček naopak cení. Rozhodující ovšem je, aby bylo sako pohodlné a rozumělo si s vaší postavou.

Převažují-li ve vašem šatníku neutrální tóny, můžete si dovolit sako výraznější barvy. Napůl ležérního a napůl elegantního vzhledu docílíte, když sako přehodíte přes přiléhavý top černé nebo bílé barvy a kombinaci doplníte džíny. Takto můžete vyrazit na kafe s kamarádkou, na rande i na procházku městem.

Bohémské typy milující nespoutanou rozevlátost mohou sakem doplnit legíny a delší tuniku, do práce si pak pod sako můžeme obléknout jakoukoli halenku. Obecně platí, čím jednodušeji je sako střižené, tím nařasenější a zdobnější může být halenka pod ním. Jednoduchý top a sako v neutrální barvě je možné oživit lehkým, barevně výraznějším šátkem.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky