Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ideální šaty pro ženy s postavou typu jablko: Zakryjí velké břicho, odhalí nohy

Trendy šaty
Trendy šaty
Zdroj: Pinterest
Prohlédněte si všechny fotografie (20)

Absolutním hitem léta jsou šaty jako pro princeznu. Ovšem pro princeznu ze sedmdesátých let minulého století, která se nebojí ukázat své dokonale tvarované nohy. Ty jsou totiž většinou to jediné, co tento typ šatů odhaluje, a proto se jedná o ideální střih pro všechny majitelky postavy typu jablko. Těm se sice usazuje tuk kolem břicha, v oblasti prsou a zad, ale nohy mají tyto dámy většinou výstavní. Tak proč je neukázat?

Jak už bylo řečeno, trendem jsou minišaty velmi často princes střihu, to znamená takového střihu, který se od prsou dolů rozšiřuje. Takový byl oblíbený právě v sedmdesátých letech. Hippie krásky své šaty doplňovaly spoustou korálků, náramků, na nohy nazuly kozačky, případně kristusky a věci daly do žebradel a mohly vyrazit třeba na hudební festival. Současná podoba takových šatů je samozřejmě více sofistikovaná, vede ženská krajka, z barev jasně bílá, pudrové tóny, ale své kouzlo má i černá.

Výhodou takového střihu šatů je, že jej mohou nosit ženy, které nezdobí vosí pas, případně je ideální i pro těhotné. Vhodné ale je, aby žena měla hezky tvarované nohy, ty zkrátka upoutají na první pohled. Šaty totiž mají většinou i dlouhý rukáv a bývají bez výstřihu.

Podívejte se do galerie, najdete v ní spoustu zajímavých tipů na to, čím obohatit svůj šatník, aby odpovídal aktuálním žhavým trendům.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky