Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hitem sezóny je typ kabátu, který si oblíbila i vévodkyně Meghan

Vévodkyně Meghan
Vévodkyně Meghan
Zdroj: Pinterest
Prohlédněte si všechny fotografie (10)

Zdá se vám, že by to letos chtělo nový kabát, ale zatím netušíte, jaký si pořídit? Zkuste se inspirovat střihy, které s oblibou nosí vévodkyně Meghan. Její vkus dokonce kopírují i slavné americké celebrity.

Ležérní, a přitom elegantní kabát sněhobílé barvy s výraznými klopami a páskem, který Meghan Markle oblékla loni na oznámení zásnub s princem Harrym, vyvolal snad větší pozdvižení než celé královské zásnuby. Kabát pocházel z torontského módního domu Line the Label a vyprodal se během několika minut poté, co v něm Meghan vstoupila do Kensingtonského paláce. V podobně střiženém bílém outfitu se posléze nechala vyfotit na Instagram i zpěvačka Beyoncé, bílý kabát oblékla na rande také slavná Jennifer Lopez.

Meghan se během roku vyšvihla mezi největší módní ikony současnosti a právem si v médiích vysloužila titul "princezna kabátů". Pro oficiální akce volí rovné střihy, které zvýrazňují její štíhlou postavu, objevuje se však i v nedbale elegantních kabátech typu župan.

Vévodkyně Meghan

A pokud vám připadá bílá barva pro podzimní plískanice poněkud nepraktická, pak vás uklidníme: vévodkyně se nevyhýbá ani černé klasice a námořnické modři. Modely, v kterých v uplynulém roce zaujala nejvíce, si můžete prohlédnout v galerii.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky