Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Gwilym Pugh: Nudný chlápek, který si nechal narůst plnovous, a pak se to stalo!

Gwilym C Pugh před a po
Gwilym C Pugh před a po
Zdroj: Instagram
Prohlédněte si všechny fotografie (20)

Prosím vás, toto není reklama na hipsterství, toto je zkrátka neuvěřitelný příběh jednoho Velšana, který se rozhodl, že si nechá narůst plnovous. A změnilo mu to život! No dobrá, ještě taky trochu zhubnul a nabral svaly, ale ty zrzavé vousy zkrátka mají něco do sebe. ;-)

Jednatřicetiletý Gwilym žije v současnosti v Londýně, kde nasává atmosféru velkoměsta a kde se také věnuje svým koníčkům – hudbě a fotografování. A živí se jako model! Což by ho před nějakými pěti lety ani nenapadlo a jeho přátelé by po takové informaci dostali dokonce záchvat smíchu. Gwilym se totiž zabýval svou hypotéční společností a toužil po tom, že si založí kapelu. To se mu v roce 2011 podařilo a založil skupinu The Magic Rooster Brothers. V roce 2013 ale začala jeho kariéra modela a všechno ostatní šlo stranou.

Dnes je Gwilym pro svou jedinečnou image vyhledávanou tváří a díky tomu se dostane k práci v nejrůznějším prostředí a s nejrůznějšími lidmi. Objevil se například na zadním obalu knihy 100 BEARDS 100 DAYS Jonathana Daniela Pryce, objevuje se na módních přehlídkách a fotil kampaně pro mnoho i v tuzemsku známých módních značek.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky