Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Exkluzivní charitativní módní přehlídka Nadace Terezy Maxové dětem

Exkluzivní charitativní módní přehlídka Nadace Terezy Maxové dětem
Exkluzivní charitativní módní přehlídka Nadace Terezy Maxové dětem
Zdroj: Blue Gekko
Prohlédněte si všechny fotografie (17)

Letošní, již šestý ročník exkluzivní charitativní módní přehlídky Nadace Terezy Maxové dětem, se uskutečnil 24. listopadu v pražském Obecním domě.

Nadace Terezy Maxové zahájila již v roce 2004 úspěšnou sérii charitativních módních přehlídek, jež se konaly pod názvem „FASHION FOR KIDS“ a které vždy patřily k vrcholům módní scény v České republice: 2004 kolekce Missoni, 2005 kolekce G.F. Ferré, 2007 kolekce Ellie Saab, 2008 kolekce Missoni, 2009 kolekce Vivienne Westwood.

Hosté letošní přehlídky se opět měli na co těšit – přijela italská navrhářská star, která spolupracuje se světovými hvězdami showbusinessu, jako jsou Lady Gaga a Madonna, FRANCESCO SCOGNAMIGLIO. Ten přivezl svoji autorskou kolekci podzim/zima 2010/2011. Druhým, neméně významným zástupcem prestižní módy, byl couturier OSMANY LAFFITA. Ten na přehlídce představil kolekci jaro/léto 2011.

Fashion for Kids

Hlavní podstatou akce však není odprezentovat atraktivní kolekce předních zahraničních návrhářských hvězd. Cílem přehlídky je spojit svět módy pro pomoc dobré věci – dětem, které nemohou vyrůstat v rodinném prostředí.

Letos se v rámci přehlídky Fashion for Kids hlavně oslavovalo, a proto si pořadatele zvolili jako heslo večera slovo „Celebration“. Slavily se například druhé narozeniny projektu TERIBEAR a při této příležitosti byla uvedena na trh již šestá limitovaná kolekce TERIBEAR zima 2010. Ta je od 24. 11. 2010 exkluzivně ke koupi v síti hypermarketů Interspar a supermarketů Spar. Výtěžek projektu je poukázán na podporu a rozvoj náhradní rodinné péče, zejména té pěstounské.

Tereza Maxová

Důvod k oslavě má medvídek TERIBEAR nejen kvůli svým druhým narozeninám, ale rovněž i proto, že se rozšířil kruh jeho příznivců o hráče Českomoravského fotbalového svazu – konkrétně 1. ligy a Reprezentace. Hráči se tímto zařadili do „charitativní ligy“ s dalšími známými osobnostmi, které projekt již podpořily v minulosti.

Dalším důvodem k oslavě bylo desetileté výročí projektů Adopce.com, které realizuje NTMd ve spolupráci se společností NESTLÉ. Projekt Adopce.com poskytuje pomocí webové stránky (www.adopce.com), telefonní linky a informační brožury individuálním žadatelům informace o formách a možnostech náhradní rodinné péče. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky