Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Devadesátkové kruhy si oblíbila i Simona Krainová, dodávají totiž šmrnc!

Simona Krainová
Simona Krainová
Zdroj: Profimedia
Simona Krainová

Móda a trendy se točí v pravidelných cyklech. Stejně jako se vrátily mrkváče nebo třeba trička s nápisy, svůj comeback slaví i kruhové náušnice, které jsme s novým tisíciletím nadobro odepsaly.

Rok 2019 přeje výrazným šperkům. Svět módy ale nepřichází s ničím novým, jen oprášil trend výrazných kruhových náušnic.

Znovu v čele

Je to už téměř čtyřicet let, co o sobě daly vědět. Osmdesátá léta a pouťové plastové kruhy nechte klidně spát a zaměřte se na nadčasové zlato a stříbro. 

Každý trend umí něco skrýt a na něco nechtěně poukázat. Vždy popřemýšlejte nad vhodným účesem a líčením, nesprávná kombinace by mohla skončit nechvalně. Vzdejte se dalších výrazných šperků, s mohutnými náhrdelníky jsou kruhy na kordy. Sametový choker ale vypadá velmi dobře a povýší váš styl blíž k módním ikonám.

Kruhové náušnice si velmi oblíbila modelka Simona Krainová. Nebojí se nosit opravdu velké kruhy, ty jsou ale většinou velmi tenké, aby ucho nezatěžovaly a  nejčastěji ze zlata. 

Simona Krainová s manželem Karlem

Jedny nestačí

Rezervovanost se ale letos nenosí, obchody doslova přetékají extravagantními kousky. Zapomeňte na nudné náušnice a popusťte uzdu fantazii. I kruhy mohou být zdobené a to peříčky, barevnými kamínky, květinami, výraznými rytinami nebo jsou na nich zavěšené další kruhy či jiné ozdoby. Inspirujte se v galerii a vykoukněte z davu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky