Daniela Peštová: Sexy máma tří dětí

Daniela Peštová: Sexy maminka tří dětí
  Prohlédněte si všechny fotografie (16)

Daniela Peštová původně chtěla studovat jazyky a naučila se je ve své škole života, kterou jí poskytl špičkový modeling.

Slavnou modelku objevila ředitelka prestižní agentury Czechoslovak Models – a to přímo v sále kina. Po dvou letech zaujala na castingu Madison Models a její kariéra se rozjela rychlostí horské dráhy.

Dost rychle dosáhla titulu topmodelka – ten dívka dostane poté, co se objeví na titulních stranách prestižních módních magazínů - fotografie na obálce jsou ve světě módy jedním z hlavních měřítek úspěchu.

 Daniela Peštová

Být topmodelkou

Do této elitní kategorie se Daniele Peštové podařilo katapultovat v první polovině devadesátých let i po reklamní kampani na džíny značky Guess. Šance objevit se po boku Claudie Schifferové pro ni znamenala strmý vzestup. Prezident firmy Guess o plavé Češce prorocky prohlásil: stane se supermodelkou! „Byla jsem jen ve správný čas na správném místě," komentuje ten okamžik skromně Daniela. „Opravdu jsem ji náhodou objevila v kině. Je klasicky krásná, se vším všudy,“ přitakává její „objevitelka“ Milada Karasová, „tenhle typ krásy nemá ani Eva Herzigová, ani Tereza Maxová. Děvče, které odešlo v devatenácti ven, vlastně na modelku poměrně pozdě, vyletělo vzhůru.“ Daniele se podařilo odjet brzy z Evropy do Ameriky a dodnes tam často odlétá za prací… Krásná blondýnka se smyslnými rty a dokonalou ženkou postavou (179 cm výška, 86-59-89) se umí s nadhledem podívat na svůj úspěch, přiznává, že o modelingu věděla pramálo.

Daniela Peštová

Plusy a minusy modelingu

Po vítězství v prvním konkursu brala „svou novou cestu“ pořád trochu jako omyl. Chtěla se vdát a mít děti, ale v modelingu plánovat ani nelze, „v pondělí vám zavolají a v pátek už jedete fotit na Seychely,“ pokrčí rameny. „Naučila jsem se být flexibilní a vzít, co život nabídne. Jisté to v téhle branži nemáte nikdy, dnes můžete být hvězdou a zítra to bude někdo jiný…“ Zpočátku ani nevěděla, jak se tvářit na fotkách. „Jsem velký flegmatik a navíc introvert, to je moje záchrana,“ přiznává. Daniela je poměrně uzavřený člověk, a tak jí modeling pomohl stát se víc společenskou. V čem je tajemství krásy, která v modelingu „vylétne“ vzhůru? „Musíte být trochu exhibicionista a umět prodat, co umíte a jak vypadáte,“ říká Daniela. A dodává, že modeling je o železné disciplíně. O tom, že se v profesionalitě dostala na špici své branže, svědčí fakta: ve světě zůstává v žebříčku úspěšnosti  stále v první desítce.

Daniela Peštová 

Dobytí Ameriky

V New Yorku, kam se Daniela na začátku let devadesátých přestěhovala, se o ni brzy „praly“ všechny populární magazíny a časopisy. Její skvělou postavu ocenili ve Sports Illustrated, kde pracovala několik sezon jako modelka a dokonce třikrát se objevila na obálce! Její tvář shlížela z nejrůznějších reklamních plakátů. Bylo ji také možné vidět v kampaních na luxusní zboží. V roce 1994 podepsala prestižní smlouvu a stala se tváří kosmetické firmy L´Oréal. V modelingu platí také jako velmi uznávaná smlouva se značkou exkluzivního spodního prádla, Victoria´s Secret. Tu také získala a kromě pózování pro katalogy Victoria´s Secret se zúčastnila i módní přehlídky, kdy společně s dalšími třemi supermodelkami předváděla nové modely, které nesly příhodné jméno Andělé 2000. Ani americká metropole se nesetkává s podobnou atrakcí každý den. Exkluzivní kontrakt s tímto výrobcem luxusního dámského prádla nenarušilo ani Danielino těhotenství a porod druhého dítěte 21. července 2002…

Daniela Peštová

Srdeční záležitosti

Modelka se především v posledních letech zúčastňuje charitativních projektů, některé z nich jsou spojené s Nadací, založenou Petrou Němcovou. Spolu se svým partnerem, Paľem Haberou, se stala kmotrou knížky, pokřtěné na jaře 2006 v pražském Paláci knih (Vždy s láskou, Petra). Slovenského hudebníka potkala čerstvě rozvedená modelka poprvé na společenské akci Modelka roku 2000 a brzy bylo jasné, že se zrodil nový vztah „láska přes oceán“. Po čase se slovenský zpěvák stěhoval do New Yorku za Danielou, kde se jim v létě 2002 narodila dcera Elle. A po dvou letech bylo rozhodnuto, že „Peštová s Haberou se vrací do Česka“, jak psala média. Po několika letech se pár rozhodl pro třetí dítě a v roce 2009 se jim narodil syn Paul Henry. Neuvěřitelně sexy trojnásobná matka nad topmodelkou zvítězila nad vším. Alfa omega je pro ni rodina. Pracuje pro radost, také na charitativních projektech a svůj dávný plán, mít velkou, krásnou rodinu, hodlá zřejmě splnit do puntíku.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Bříško Simoně Krainové sluší

V jednoduchosti je krása, to je notoricky známé pravidlo, které modelka Simona Krainová ctí, ale moderátorka Eva Decastelo na něj tentokrát zapomněla.