Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Chystá se 1. Prague Fashion Weekend

Prague Fashion Weekend 2010
Prague Fashion Weekend 2010
Zdroj: praguefashionweekend.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (8)

Zajímáte se o nejnovější trendy, láká vás svět módních přehlídek, ale ještě se vám žádnou nepoštěstilo vidět naživo? Začátkem září si to můžete vynahradit.

Módní událost roku

V Praze se během víkendu 4. a 5. září 2010 odehraje historicky první Prague Fashion Weekend. Prestižní Pařížskou ulici v centru města ozdobí 80 metrů dlouhé přehlídkové molo a návštěvníci budou moct zhlédnout špičkovou módu z dílen tuzemských a světových módních značek. Prostor dostanou díky soutěži "New Fresh Style" také mladí talentovaní návrháři.

 

Festival módy pro veřejnost

Bohatou inspiraci nabídne pražský víkend módy široké veřejnosti přímo na ulici. Účast potvrdila téměř dvacítka předních českých návrhářů (např. Taťána Kováříková, Martina Nevařilová nebo autorské duo e.Daniely). Nabitý program plný módních přehlídek a atraktivních show bude moderovat Lenny Trčková. Atmosféru světa módy si bude moct vychutnat každý – akce bude přístupná zdarma.

Tip KAFE.cz

Pokud se do některého modelu zamilujete, neváhejte s nákupem: zúčastněné značky připraví ve svých prodejnách v Pařížské ulici a okolí v průběhu Prague Fashion Weekendu zajímavé nabídky a slevy.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky