Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Černé tetování: Nový kontroverzní trend. Je krásné nebo už za hranou?

Nový trend ve zdobení těla: Krásné nebo zvrhlé?
Nový trend ve zdobení těla: Krásné nebo zvrhlé?
Zdroj: YouTube.com
Prohlédněte si všechny fotografie (25)

Tetování je staré asi jako lidstvo samo. Zkrátka lidé měli potřebu se trvale zdobit už od pradávna a je jedno, z jakého důvodu. Postupem doby se samozřejmě mění technika tetování a také samotné obrazce v kůži. A posledním trendem je černé tetování!

 V posledních letech tento způsob zdobení těla získává na oblibě. Klienti čí dál častěji chodí do tetovacích salónů s přáním nechat si zatmavit velké plochy, většinou záda, ruce a nohy, popř. jejich části. Nestojí už o klasické obrázky či ornamenty. Buď chtějí pouze černou souvislou plochu, nebo černou plochu se světlým, negativním obrazcem, který z kůže vystupuje. 

"Když přijde klient a chce tento typ tetování, samozřejmě jsme mu ochotni vyhovět. Vždy se ho ale důsledně ptáme, zda si je skutečně jistý. Černé tetování je sice krásné, ale pořizujete si ho skutečně na celý život. Nedá přetetovat a velmi obtížně se odstraňuje pomocí laseru," vyjádřil se tatér z prestižního salonu z centra Prahy.   

Prohlédněte si naši galerii a dejte nám vědět, zda se vám líbí toto netradiční tetování? Nechali byste se takto potetovat?

Jak černé tetování vzniká?

 

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky