Carmen Gimeno: Svými kreacemi z obyčejných řetězců budí nebývalý rozruch

Prohlédněte si všechny fotografie (28)

Carmen Gimeno se ani po padesátce nevzdala lásky k módě a vytváří kombinace, které vzbuzují nejen ve španělských ulicích rozruch. Inspirujte se!

Podle svého

Carmen Gimeno je šestapadesátiletá dáma, která ovládla sociální sítě, aniž by vyprávěla dojemný příběh, chlubila se působivou proměnou nebo sdílela svůj každodenní život. Připojuje se pravidelně třikrát týdně a její fanoušci jsou na takový režim zvyklí. A co vlastně nabízí? Módu. Takovou, která nenudí, ale baví, respektuje a neruinuje. Někdy je pohled na Carmen barevnější než mrknutí do kaleidoskopu, ale ona ví přesně, co jí sedne.

Cenovka mě nezajímá!

Slavné blogerky mohou budit dojem, že mít styl něco stojí a bez kožené kabelky s ikonickým logem, křiváku nebo vlněného kabátu za desetitisíce to nepůjde. Carmen nechává předražená móda chladnou a nejradši pátrá v konfekci, kde si vybírá bláznivé kousky. Nejradši má španělské značky jako Mango nebo Zaru. Jejich modely lichotí hubeným a vysokým postavám bez proporcí Věstonické venuše.

V pozadí jejího stylu stojí boty. Podpatky už dávno ze zdravotních důvodů odložila a vyměnila je za pohodlné tenisky s výraznou podrážkou. Dokáže je zkombinovat s květovanými šaty i flitrovou sukní. 

Carmen Gimeno se módy nebojí. Nepotřebuje drahé značky ani luxusní kousky. Kombinuje a užívá si.

Ideální stav

Absolventka oboru výtvarného umění a učitelka kreslení na škole v Portugalete má jedinečný smysl pro mísení vzorů, struktur, materiálů a barev. I když se jí hrnou nabídky na vydání knihy, odmítá. Nepodléhá dojmu, že by měla cokoliv diktovat a udávat směr. Móda ji prostě jen baví. A každou neděli, když její syn dorazí na oběd, načančá se a on ji uprostřed lenivého odpoledne vyfotí. Fotky vypadají strojeně, ale nejsou. Je to jen zvláštní tradice, kterou nechce měnit.

O co víc eklektické je její módní vyjádření, o to víc šetří na dekorativní kosmetice a barvách na vlasy. Dává přednost přirozenému vzhledu, vlasy nechává růst svým vlastním životem a "stříbrnět" a na milost vezme jen rudou rtěnku.

Nechte se jí inspirovat a podlehněte kouzlu barev a neotřelých kombinací, které nepůsobí jako uniforma.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky