Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bříško Simoně Krainové sluší

Zdroj: Ivan Kahún

V jednoduchosti je krása, to je notoricky známé pravidlo, které modelka Simona Krainová ctí, ale moderátorka Eva Decastelo na něj tentokrát zapomněla.

Michaela Uzlová Michaela Uzlová Zdroj:

Michaela Uzlová, módní expert Story Michaela Uzlová, módní expert Story Zdroj: Módní expert Story

Podpatky

Milujeme je, toužíme po nich, proklínáme je, tyto všechny pocity míváme ve spojení s botami na vysokých podpatcích. Ale co bychom si bez nich počaly, když vykouzlí štíhlá lýtka a nohy modelkovských délek.

50 % krásek
Podlehlo kouzlu voňavých plastových botek, jimž design propůjčila módní legenda Vivienne Westwoodová.

Módní policie: Lucie Váchová Módní policie: Lucie Váchová Zdroj: Ivan Kahún, Lucie Vítková Módní policie: Lenka Hornová Módní policie: Lenka Hornová Zdroj: Ivan Kahún, Lucie Vítková

Simona Krainová

Těhulka Simona vypadá zase skvěle. Elastické tubovité šaty těsně obtahují klenoucí se bříško a jejich jednoduchost rozbíjejí jen šperky. Já osobně na modelce obdivuji to, že i v těhotenství stále zvesela cupitá na vysokých podpatcích.

Eva Decastelo

Moderátorka kombinovala, až překombinovala. Modrá blůzka Evě sluší, ale vykukující černá ramínka jí na kráse nepřidají, navíc si vůbec nerozumí s kouzelnými plastovými botkami. Řasené džíny navíc přidávají kila a šperk už je prostě moc.

Verdikt Story: 100 %

Verdikt Story: 10 %

Názor módního experta 

Ať už je vaše postava jakákoli, v nových podzimních trendech si najdete to, co vám bude slušet. Vždy si ale vyberte jen jeden výrazný prvek, který doplňte jednoduššími kousky, jinak totiž dopadnete ne jako hvězda, ale jako kašpárek.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky