Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bára Štěpánová rozjela podzim v romantickém stylu.

Zdroj: Ivan Kahún

Každá žena vidí módu jinak a po svém, proto jsme zaostřili oko na jednu dámu milující luxus a eleganci a na druhou, která se zase neobejde bez trochy extravagance.

Michaela Uzlová Michaela Uzlová Zdroj:

Michaela Uzlová, módní expert Story Michaela Uzlová, módní expert Story Zdroj: Módní expert Story

Nebojte se okolí

České celebrity se přestaly bát okolí a vyrážejí
v oblečení dokreslující jejich osobnost, gratulujeme!

100 % žen
Projevilo v oblékání vtip a zapomnělo na upjatost a to se nám moc líbí.

Módní policie: Lucie Váchová Módní policie: Lucie Váchová Zdroj: Ivan Kahún Módní policie: Lenka Hornová Módní policie: Lenka Hornová Zdroj: Ivan Kahún

Vendula Svobodová

Tenhle outfit mohu jen pochválit. Šedivé slimky doplněné o lodičky v barvě bílé kávy a stejně barevný top jsou přiměřeně elegantní a Vendule velmi sluší. Lehký béžový kabátek je podzimní klasika, se kterou se nelze splést. Kobaltově modrá kabelka, která je hodna obdivu, je už jen tečkou na závěr.

Bára Štěpánová

Temperamentní moderátorka je z těch žen, které se nebojí experimentovat. Mě osobně nadchly ponožky v balerínách a také krajkové rukavičky. Velké zděšení ve mně ale vyvolaly průsvitné šaty, které na Bářině postavě vyvolávají spíše posměšný úsměv než údiv, škoda.

Verdikt Story: 100 %

Verdikt Story: 30%

Názor módního experta 

Mně osobně se líbí u žen odvaha, ale bohužel ne všechny ji máme nebo s ní zase neumíme zacházet. A jak se na to díváte vy? Máte raději klasiku se špetkou elegance, nebo vyznáváte bláznivější kombinace?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky