Nadčasová elegance

Hedvábný šátek v lady stylu je povinná součást dámského šatníku. Oživí jednobarevný svetřík či sáčko a pozvedne celkový styl.

Black & White

Trendy se objevují i na nepostradatelných drobnostech každodenní potřeby. Kožená peněženka využívá cool novinový motiv. Navíc se bude dobře hledat v kabelce.

Minimalistické hodinky

U náramkových hodinek hraje čím dál větší roli dekorativní funkce. Každý módní fajnšmekr si může vybrat podle svého gusta z nepřeberné škály barev a materiálů. U některých je ciferník tak jednoduchý, až je někdy problém určit čas, ale v době všudypřítomných mobilů a počítačů je to vlastně jedno...

Výrazné brýle

Brýlové obroučky v současnosti eskalují od ultralehkých a téměř neviditelných až po módní nepřehlédnutelné tvary. Není nutné, aby byly dioptrické, nosí se i bez korekčních skel jako lifestylový doplněk.

Do chumelenice

Kozačky na vysokém podpatku či klínku jsou sice sexy, ale v případě mrazu a sněhu nejsou zrovna to pravé ořechové. Pokud nastane opravdová zima, nebo vyrážíte na hory, nazujte si trendy zateplené sněhule.

Bižuterie je základ

U letošních náhrdelníků, náramků i prstenů převládají robustnější formy, které upoutají pozornost. Jeden příklad za všechny představuje perlový "límec", který může vtipně obohatit hladkou halenku či top.

Originální maličkosti

Zimní sezona je barevně poněkud fádní. Vytvořte si proto zásobu atraktivních pásků, kabelek a dalších doplňků, které váš outfit rozveselí.

Vzhůru do společnosti

Pro slavnostní chvíle se skvěle hodí lodičky a psaníčka, které se rafinovaně lesknou. Ozdobné aplikace z třpytivých kamínků se však stále více prosazují i v módě pro všední dny.

Přečtěte si článek: Móda pro sváteční okamžiky

Slušivá pokrývka hlavy

Hodně lidí odmítá nosit čepice, ale když zebou uši, co zbývá? Pořídit si stylový kulich, který kloubí hned dva velké aktuální trendy: severské vzory a pravou kožešinu, ze které je bambule.

Praktický detail

Návleky na ruce a nohy můžou překvapit svým efektem: kromě toho, že nositelku zahřejí, dají se skvěle využít pro vrstvení, nařasit... Vyberte si svůj model, odstín a vzor.

Náš tip: Kde všechny ty krásné věci z tohoto článku seženete? Když najedete myší od počítače na obrázek, objeví se vám v popisku značka modelu.