Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

7 nej klobouků a šátků přesně pro vás

Zdroj: Archiv módních značek

Chystáte se na dovolenou a nevíte, jakou pokrývku hlavy zvolit? Přinášíme vám tipy na sedm skvělých letních klobouků, šátků a kšiltů!

 Je léto, už jste vytáhla své oblíbené letní šaty a pořád tomu něco chybí? Což takhle oživit své letní oblečení vhodným doplňkem jako je klobouk či šátek? Zkuste nějaký kus, který jsme pro vás dnes vybrali a budete šik nejen na pláži.

Moderní slamák, Billabong

Sluneční paprsky jsou čím dál tím agresivnější, a tak je potřeba se před nimi chránit. V módě jsou opět slaměné klobouky s různými originálními prvky. Vyzkoušejte a možná se budete divit, jak skvěle vám padne.

Cena: 1 990 Kč

 

Ozdobný slamák, H&D

Staří malá ozdoba a obyčejný slaměný klobouk se díky ní promění v originální kousek. Slamáky jsou zkrátka opět v módě a vy máte na výběr širokou škálu produktů. Široké slamáky jsou navíc velmi praktické – třeba u vody, kde vás skvěle chrání před slunečními paprsky.

Cena: 239 Kč

 

Šátek na několik způsobů, Sanubabu

Neodmyslitelnou součástí plážového vybavení jsou i šátky. Je možné si je uvázat kolem pasu, zakrýt si jimi vlasy nebo jen tak požívat jako módní doplněk. Jeden kousek tak můžete využít na několik různých způsobů.

Cena: od 230 Kč

 

Metalické šátky, 4U Store

Buďte opravdovou dámou a pořiďte si trendy metalické šály, v kterých budete u bazénu stylová! Na výběr je široká škála variant, takže si můžete zvolit přesně tu, co vám bude ladit k plavkám.

Cena: 390 Kč

 

Romantické šály, H&M

Nevíte, jak uhranout svého partnera? Zkuste romantické barevné šály, které se skvěle hodí k jednobarevným plavkám!

Cena: 599 Kč

 

Sportovní kšilt, H&D

Nebaví vás lenošit? Raději se věnujete sportovním aktivitám? Pak vyměňte šátek za praktický kšilt, se kterým vás to bude bavit ještě víc. A navíc vás vyjde jen na pár korun.

Cena: 49 Kč

 

Letní klobouk, Billabong

Pokud nejste milovnicí kšiltů, klobouků, ani kšiltovek, sáhněte po pestrobarevném klobouku s letními motivy. V něm si v létě na pláži ostudu jistě neuděláte a ještě vás ochrání před slunečními paprsky.

Cena: 490 Kč

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky