Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

10 druhů podprsenek, které byste měla mít

Zjistila jste, že váš podprsenkový arzenál tvoří dvě zaprané bílé a jedna bavlněná s obrázkem večerníčkového Rákosníčka? Je načase s tím něco udělat. Kafe.cz vám poradí, jaké prádélko se vyplatí vlastnit.

Zdroj: Thinstock, Lormal, Calvin Clain, Triumph, Victoria´s secret, Nike, Lindex 1. Černá push-up klasika

Ať už zvolíte zcela hladkou  variantu, nebo lehké krajkové zdobení, takhle podprsenka se určitě stane vaší stálicí a oblíbenkyní.

Většina mužů se shoduje, že černé prádlo je vůbec nejvíc sexy a co si budeme povídat, je také nejpraktičtější. Podprsenku nemusíte na rozdíl od její bílé sestry házet do špíny po každém nošení a ani oprání ji tak rychle nevyřadí z provozu.

Nošení černého prádla má ale své zásady. Tou hlavní je, že jej oblékáme pouze pod oblečení tmavé, pod kterým nebude prosvítat. Přeci jen, bílá blůzka, zpod které juká na svět černá "práskačka," to je trochu silný kafe. No ne?

Push-up tvarování ocení asi každá z nás a pokud potřebujete ňadrům dodat ještě trochu na objemu, volte model s vycpávkami v košíčcích. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Máte už své válenky?

Máte už své válenky?

Již několik sezon se tradiční válenky drží na módní vlně zimní obuvi. Málokdo však ví, že jejich historie sahá až do 6. století našeho letopočtu.…

Akční letáky