Zvětšení G-bodu jako cesta k nepoznanému orgasmu

Určitě to znáte - ve vzduchu se ještě vznáší atmosféra vzrušení, něžných doteků a bouřlivého milování. Váš partner leží zpocený vedle vás, oddechuje a láskyplně se k vám přitulí. A vy? Vy jste jen ráda, že je konec, protože to tentokrát zase nepřišlo. Jak si milování umět doopravdy užít?

Podle statistik 30% žen nikdy při milování nezažilo vaginální orgasmus a jen třetina z těch, které tvrdí, že ano, je schopná ho dosahovat pravidelně. Ač není vaginální orgasmus jediným měřítkem kvality sexu a je možné se bez něj úplně obejít, stále po něm mnoho žen touží. Mají pocit, že bez společného vyvrcholení při milování není vztah kompletní a stresují se tím.

Právě pro tyto případy přináší moderní medicína jednoduchý postup, který by měl části žen zpříjemnit sexuální život a umožnit jim prožít vysněný orgasmus při milování.

Je jím augmentace (zvětšení) G-bodu, kterou provádí například klinika Laurea v Brně. Jedná se o jednoduchou proceduru, která principem připomíná zahlazování vrásek - využívají se snadno vstřebatelné výplně, které se injekčně aplikují pod poševní stěnu do spodní třetiny vagíny. Díky tomu G-bod vystoupí ze stěny a citlivá tkáň se stane snáze dosažitelnou. Jednoduše řečeno: penis se při souloži snadněji trefí do nejcitlivějších míst a je tak volná cesta k zatím nepoznanému sexuálnímu zážitku.

Co lze po zákroku očekávat?

  • Podle dostupných literárních zdrojů uvádí zlepšení sexuální vzrušivosti a lepší prožívání orgasmu 87% žen, které zákrok podstoupily.
  • Řada pacientek po augmentaci G-bodu uvádí možnost dosažení několika po sobě jdoucích orgasmů, čehož dříve nebyly schopné.
  • Augmentace G-bodu je vhodná především pro pacientky, které jsou schopny vzrušivější místo na přední straně pochvy samy lokalizovat.

Rozhovor s odborníkem

Měli jsme možnost si o tomto tématu promluvit s největším odborníkem na augmentaci G-bodu u nás, kterým je Doc. MUDr. Jan Válka z brněnské kliniky plastické a estetické chirurgie Laurea. Doc. Válka nejen, že tuto proceduru do naší republiky jako první přivedl, má za sebou zároveň většinu zákroků, které se u nás uskutečnily. Doc. MUDr. Jan Válka

Co bylo tím impulzem, který Vás přivedl k prvnímu provedení zákroku?

Již před několika lety jsem v zahraniční odborné literatuře sledoval články s tématem tzv. estetické gynekologie. Mimo jiných korekcí ženských genitálií byly zde i zmínky o zvětšování tak diskutovaného G bodu.

V čem spočívala podstata zákroku?

Samotný zákrok spočívá v injekční aplikaci látky, nejčastěji na bázi kyseliny hyaluronové do oblasti, kterou žena označí jako onen G bod. Kladný výsledek lze přičítat nejen prominenci a tím i snadnějšímu dráždění této lokality, ale též zúžení pochvy.

Jak dlouho samotný zákrok trval a po jaké době mohla pacientka odejít domů?

Zde déle trvá konzultace a příprava než vlastní aplikace, ta je provedena v krátké době. Odejít domů lze ihned po aplikaci.

Splnila se očekávání pacientky?

První pacientka se neozvala, ale dvě další z dosud ošetřených 16 pacientek si výsledek zákroku velmi pochvalovaly. Vzhledem k intimnosti zákroku nelze na toto téma čekat čilou komunikaci…Se sexuology pracujeme na dotazníku, který by nám poskytl přesnější údaje o výsledku (nerad bych se angažoval v aktivitách, kdy relativně drahý zákrok nesplnil očekávání).

Změnila se metoda od doby vaší první realizace?

Vylepšili jsme instrument umožňující větší přehled v cílové oblasti.

Z jakého nejčastějšího důvodu ženy volí tento zákrok dnes?

Je zajímavé, že většina žadatelek uvádí spokojenost s dosavadním sexuálním životem, vede je spíše zvědavost a touha po jakémsi „nadstandardu“ i této oblasti života.

Je možné, tímto zákrokem zintenzivnit sexuální prožitek každé ženě?

Ne, uváděným 8% žen, které nikdy nedosáhly orgasmu nepomůže ani tato procedura.

Jaký je Váš osobní názor na tento zákrok?

Fandím vstřícnému postoji žen i k této oblasti emancipace, bránit jím k intensivnějším prožitkům by od nás, mužů bylo nanejvýš sobecké.

Co je vlastně zač G-bod: Tlačítko vaginálního orgasmu?

G-bod je často skloňovaný termín, o kterém se tuší již více než 50 let. Je to nakupení tkáně citlivé na dráždění 4-6 cm hluboko na přední straně vaginy. Díky bohaté inervaci okolí je G-bod extrémně citlivý a může tak být právě oním tlačítkem, který spustí ohňostroj vašeho vzrušení.

Nebojme se splnit si své sny

Ženy mají často problémy mluvit o intimním životě. Je pro nás obtížné říct partnerovi, po čem toužíme a bojíme se, že naše tajné sny náš protějšek vyděsí. Zvětšením G-bodu může žena vzít svůj milostný život do rukou otevřít bránu novému vzrušení při milování. Zákrok umožní lepší sexuální prožitky okamžitě, ale pomůže i dlouhodobě – jakmile si oba partneři na umístění G-bodu zvyknou, jsou schopní si plně užít milování i poté, co se výplň vstřebá.

Zákrok i odbornou konzultaci, kde s vámi lékař probere všechny možnosti a postup procedury, je možné absolvovat na klinice plastické a estetické chirurgie LAUREA. Tato cesta k vašemu lepšímu sexuálnímu životu se dá pořídit za osmnáct tisíc korun.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky