Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zpověď: Mám největší penis na světě!

Zpověď: Mám největší penis na světě!
Zpověď: Mám největší penis na světě!
Zdroj: Amazon.com

Jonah Falcon brzy oslaví jedenačtyřicáté narozeniny... a má největší penis na světě! Svých 35 cm ale nepovažuje za výhru.

Fáze první: Nadšení

Jonah Falcon se narodil v Brooklynu v USA. První sex měl údajně v deseti letech, jeho "učitelkou" byla osmnáctiletá dívka. V teenagerovských letech vyrostl do výšky, ale ještě víc do délky! A právě tehdy začala jeho fascinace sexem.
Jonah Falcon "Můj penis je největší na světě. V klidu má 24 centimetrů, v erekci ještě o jedenáct centimetrů víc," říká muž, který sám sebe označuje za bisexuála.
Během života měl přes stovku sexuálních partnerů - žen i mužů. "Všechny můj penis fascinoval, šíleli po mě hlavně chlapi. Byly to roky plné experimentování," přiznává Jonah.

Fáze druhá: Vystřízlivění

Dnes je to, co mu většina mužů závidí, pro Jonaha prokletím. "Obří penis mi zničil život. Už přes deset let jsem neměl stálou partnerku, přestože bych ji chtěl. Když potkám nějakou ženu, nedívá se mi do očí, ale na poklopec," říká. I proto před časem natočil film, ve kterém otevřeně popisuje problémy s nadměrným mužstvím. "V mládí vám velký penis může připadat jako ta nejlepší věc pod sluncem. Můžete mít každou holku, na kterou si ukážete. Jenže pak se vyblbnete a zjistíte, že s tím, co máte ve slipech, se vlastně nedá rozumně žít."
Že toho muže musíte vidět? Podívejte se na video!

KAFE.cz zjistilo:

Velikost penisu - co je normální?

  • Odborníci považují na hranici normy penis o délce 4 cm v klidovém stavu a 7 cm ve ztopořeném stavu.
  • V České republice je průměrná délka penisu ve ztopořeném stavu 15 cm.
  • Celosvětově je průměrná délka penisu 11 - 17 cm při erekci.
  • Mýtus o tom, že ženu dokáže uspokojit jen velký penis, je hloupost. Nejvíce nervových zakončení v pochvě je 4 cm od vchodu a cca ve vzdálenosti 5 cm se nachází bod G.

Zajímavosti KAFE.cz:

  • Velký penis není podle odborníků, ani podle jeho majitelů, rozhodně žádnou výhrou. Naopak nadměrně vybavení muži mají problém s nalezením stálé partnerky. Průměrná ženská pochva totiž měří 9,5 cm, a proto je sex pro většinu žen bolestivý.
  • Stejně jako se objevují stále nové tablety na hubnutí, spatřují světlo světa stále nové a nové metody, jak zaručeně zvětšit penis. Lékaři však před nimi varují. Například z Thajska k nám přišla metoda, kdy si muži do penisu aplikovali injekci parafinu, který úd sice zvětšil, ale způsobil zdravotní problémy. Muži pak skončili v rukou lékařů.

 

Tipy KAFE.cz:

Jak zvětšit penis bez chirurgie

Andro Penis

Andro-penis

Na zvětšení penisu můžete vyzkoušet celou řadu metod a pomůcek. Mezi ty nejoblíbenější se řadí Andro-penis, který úd zvětší údajně o 3 až 5 cm do délky a o 1 až 1,5 cm do šířky, a to v 97,5 % případů. Jde o patent ze Španělska, jakýsi kroužek napojený na několik tyček, které se postupně napínají, a využívají množení tkáňových buněk. K tomu dochází, když jsou vystaveny neustále působící trakční síle. Muž si jej aplikuje sám, a tak ho může využít v řadě situací.

Cena: 4 999 Kč (Andropenis.cz)
Chcete vědět, jak to funguje? Podívejte se na video!

Phallosan

Phallosan

Další patentovaný vakuovaný systém na zvětšení žaludu penisu. Jde o bezpečný produkt, který úd zvětšuje, protože vytváří tlak, který vzniká právě na žaludu penisu. Jeho účinnost potvrdila německá studie. Jde o jakýsi natahovací pás, který lze diskrétně nosit pod oblečením, a výsledky, které jsou patrné již po 3 měsících, mají být trvalé.

Cena: cca 5 380 Kč (Phallosan.sk)
Chcete vidět víc? Podívejte se na video!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Test na pět minut

Test na pět minut

Využijte volnou chvíli a udělejte si zábavný test. Jaká jste, koho milujete a čemu dáváte v životě přednost?

Akční letáky