Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zjistěte si, jak svádět muže dle jejich znamení!

Astrologie vám nejen dobře poradí, jak svého vysněného prince hravě svést, ale nabízí i staletími prověřený způsob, jak si ho udržet po celý život. Čtěte a nechte se inspirovat jaký má váš partner rád sex, nebo co v erotice upřednostňuje.

BERAN

Motto: Akční i něžný

 

Zdroj: Shutterstock.com

V mládí si sice přečetl patřičnou literaturu, a tak ví, co se od něj čeká, ale nic na světě ho nepřinutí, aby se psaným slovem řídil. Sex s Beranem bude v každém případě boj! Beran navíc patří k mužským šovinistům, kteří si myslí, že když žena říká NE, myslí ANO – a navíc se domnívá, že taková, která by mu odolala, se ještě nenarodila. 

Jak ho svést?

Nikdy nesmí mít pocit, že vás prokoukl. Hrajte si s ním jako kočka s myší, předstírejte, že mu na vás nezáleží. Když je váš vztah dál, snažte se být věcná, rozhodná a energická stejně jako on.

Jaký je milenec?

Upřednostňuje činy! Něžný sice bude, ale nijak netají, že je bere jen jako předstupeň čistého sexu. Rád se miluje v kabince v obchodním domě, ve výtahu a všude tam, kde hrozí nebezpečí, že vás přistihnou. Rád experimentuje, ale trpělivostí nevyniká. Na to, že by se někdy mohl vzdát své touhy dominovat, zapomeňte.

Erotogenní zóny

Miluje něžné škrabkání po hlavě, neopovrhne ani laskáním uší a dlouhými polibky. Když mu budete něžně sjíždět nehtem po lícní kosti, bude váš!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky