Žhavá zábava: Výstava sexu v Londýně

Škola nebo výstava, nazývejte to jak chcete, ale nikoho pod osmnáct let tam nepotkáte. Je to místo, kde se o sexu dozvíte spoustu zajímavostí a užijete si zábavu. Jen se nesmíte stydět.

Interaktivní

Člověk si nutně musí vzpomenout na poprask, jaký vzbudila výstava lidských těl v loňském roce. Co musí puritáni říkat na tuto interaktivní výstavu? U nás nemusejí nic. Tento unikát nazývaný Amora totiž naleznete v Londýně, konkrétněji nedaleko stanice podzemky Piccadilly Circus. Sestává se z jedenácti místností, které vás provedou světem sexu, jak se to ještě žádné sexuální výchově nepovedlo.

Začínáme

Co vás čeká? V první místnosti nazvané Taste Amora vás 3D představení uvede do tajů a možností tohoto podniku.

Přitažlivost a řeč těla

V prostorách nazvaných Love and Desire budete poučeni o přitažlivosti a jejich podobách, můžete si prostřednictvím interaktivní exhibice vytvořit portrét ideálního partnera a budou vám poodhalena tajemství řeči těla.

Jak se svůdně svléknout?

V další místnosti Sensorium se dozvíte o vzrušujících prostředcích – jak se svůdně svlékat, jak co nejlépe líbat, jak na správnou masáž... A za pomoci řady multimediálních modelů, které reagují na každý dotek, prozkoumáte erotogenní zóny.

Milostná předehra

Následuje Sexplorium, ve kterém se můžete něco málo přiučit o milostné předehře – od erotických hraček až k orálnímu sexu. Součástí je i výstava věrných kopií lidských genitálií, která vede k lepšímu pochopení všech tvarů a velikostí, jimiž nás příroda obdařila.

Technika aneb Kde je bod G?

Místnost Amora Sutra se zabývá především různými technikami a podobami sexu - kámasútra, tantrický sex, ale pomůže i s hledáním bodu G.

Tunel orgasmu

Hodně zajímavou místností je Amorgasmus, jakýsi tunel orgasmu, ve kterém se dozvíte, co přesně zažívá naše vědomí během celého milostného aktu – od předehry až k vyvrcholení. Kromě ostatního se dozvíte jak poznat, že to partner jenom hraje.

Vše o nevšedním sexu

Nejen pro ty, kteří mají rádi atypický a nevšední sex, je určena místnost Fantasy and Fetish, ve které se dozvíte mnoho věcí o odlišných podobách sexu, a ve které se dozvíte, že mít a následně provozovat v mezích bezpečnosti sexuální fantasie a fetiš, není nic špatného. Součástí této místnosti je měřič plácnutí, na kterém si můžete vyzkoušet, kdo zvládá plácnout lépe.

Osvěta – bezpečný sex

Místnost Wellbeing pak nezapomíná ve vší té radosti ze sexu ani upozornit na nebezpečí plynoucí ze sexu, aby jste si mohli užít aktivní a zdravý sex bez starostí.

Na závěr ještě butik, kavárna a galerie

Nakonec vás čeká Amora Galley s výstavou uměleckých děl zaměřených na sex, erotiku a nahotu, Amora Boutique, ve kterém si můžete zakoupit cokoliv, co se hodí pro sex, a v Amora Lounge si můžete posedět s přáteli, pohovořit o viděném a začíst se do některé z mnoha encyklopedií, jež jsou k dispozici.

Seriózně o sexu? Zde ano

Je to taková Matějská pouť pro dospělé. Věřte, že vyjmenováno bylo jen málo z toho, co na případné zákazníky čeká. Důležité je uvědomit si, že i když je to o sexu, stále je to seriózní zařízení, ale i tak musíte odhodit stud při vstupu, jinak si nejen program neužijete, ale zkazíte ho i dalším. Cena je poměrně příznivá. Standardní vstupné činí 12 liber (cca 360 Kč), přičemž studenti to mají o dvě libry levnější a při skupinové návštěvě nad osm lidí ušetříte tři libry. Tak na co čekáte, letenky do Londýna ještě nikdy nebyly tak levné.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek