Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Žhavá zábava: Výstava sexu v Londýně

Zdroj: www.amoralondon.com, Profimedia.cz

Škola nebo výstava, nazývejte to jak chcete, ale nikoho pod osmnáct let tam nepotkáte. Je to místo, kde se o sexu dozvíte spoustu zajímavostí a užijete si zábavu. Jen se nesmíte stydět.

Interaktivní

Člověk si nutně musí vzpomenout na poprask, jaký vzbudila výstava lidských těl v loňském roce. Co musí puritáni říkat na tuto interaktivní výstavu? U nás nemusejí nic. Tento unikát nazývaný Amora totiž naleznete v Londýně, konkrétněji nedaleko stanice podzemky Piccadilly Circus. Sestává se z jedenácti místností, které vás provedou světem sexu, jak se to ještě žádné sexuální výchově nepovedlo.

Začínáme

Co vás čeká? V první místnosti nazvané Taste Amora vás 3D představení uvede do tajů a možností tohoto podniku.

Přitažlivost a řeč těla

V prostorách nazvaných Love and Desire budete poučeni o přitažlivosti a jejich podobách, můžete si prostřednictvím interaktivní exhibice vytvořit portrét ideálního partnera a budou vám poodhalena tajemství řeči těla.

Jak se svůdně svléknout?

V další místnosti Sensorium se dozvíte o vzrušujících prostředcích – jak se svůdně svlékat, jak co nejlépe líbat, jak na správnou masáž... A za pomoci řady multimediálních modelů, které reagují na každý dotek, prozkoumáte erotogenní zóny.

Milostná předehra

Následuje Sexplorium, ve kterém se můžete něco málo přiučit o milostné předehře – od erotických hraček až k orálnímu sexu. Součástí je i výstava věrných kopií lidských genitálií, která vede k lepšímu pochopení všech tvarů a velikostí, jimiž nás příroda obdařila.

Technika aneb Kde je bod G?

Místnost Amora Sutra se zabývá především různými technikami a podobami sexu - kámasútra, tantrický sex, ale pomůže i s hledáním bodu G.

Tunel orgasmu

Hodně zajímavou místností je Amorgasmus, jakýsi tunel orgasmu, ve kterém se dozvíte, co přesně zažívá naše vědomí během celého milostného aktu – od předehry až k vyvrcholení. Kromě ostatního se dozvíte jak poznat, že to partner jenom hraje.

Vše o nevšedním sexu

Nejen pro ty, kteří mají rádi atypický a nevšední sex, je určena místnost Fantasy and Fetish, ve které se dozvíte mnoho věcí o odlišných podobách sexu, a ve které se dozvíte, že mít a následně provozovat v mezích bezpečnosti sexuální fantasie a fetiš, není nic špatného. Součástí této místnosti je měřič plácnutí, na kterém si můžete vyzkoušet, kdo zvládá plácnout lépe.

Osvěta – bezpečný sex

Místnost Wellbeing pak nezapomíná ve vší té radosti ze sexu ani upozornit na nebezpečí plynoucí ze sexu, aby jste si mohli užít aktivní a zdravý sex bez starostí.

Na závěr ještě butik, kavárna a galerie

Nakonec vás čeká Amora Galley s výstavou uměleckých děl zaměřených na sex, erotiku a nahotu, Amora Boutique, ve kterém si můžete zakoupit cokoliv, co se hodí pro sex, a v Amora Lounge si můžete posedět s přáteli, pohovořit o viděném a začíst se do některé z mnoha encyklopedií, jež jsou k dispozici.

Seriózně o sexu? Zde ano

Je to taková Matějská pouť pro dospělé. Věřte, že vyjmenováno bylo jen málo z toho, co na případné zákazníky čeká. Důležité je uvědomit si, že i když je to o sexu, stále je to seriózní zařízení, ale i tak musíte odhodit stud při vstupu, jinak si nejen program neužijete, ale zkazíte ho i dalším. Cena je poměrně příznivá. Standardní vstupné činí 12 liber (cca 360 Kč), přičemž studenti to mají o dvě libry levnější a při skupinové návštěvě nad osm lidí ušetříte tři libry. Tak na co čekáte, letenky do Londýna ještě nikdy nebyly tak levné.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky