Žaneta: Moje tvary ho omrzely, a tak mi položil nůž na krk. Dril nebo rozchod!

cvičení
Prohlédněte si všechny fotografie (13)

Pohoda ve vztahu s sebou přináší mnoho pozitiv. Ochrání vás, po stresu ani památky a už nebudete muset obcházet bary a čekat, jakou kost vám život hodí pod nohy. Muži ale přemýšlí očima, a tak je nasnadě udržovat si kondici jako na začátku vztahu.

Konečně volná

Seznámili jsme se před třemi lety. Já se roky trápila svou postavou, která neodpovídala ideálům krásy. Možná i proto mě Aleš zaujal. Na moje faldíky a macatá stehna moc nehleděl. Cítila jsem, že jsem ho zaujala jako žena, hezkou tváří a smělým humorem. Každou chvilku po mě mlsně mrknul a já si byla jistá, že tohle jsou tvary, které se mu líbí. Diety jsem hodila za hlavu a s otevřenou náručí přijala pár dalších kilogramů. Konečně jsem měla vztah, kde se nemusím hlídat a omezovat. K filmu jsem si objednávala pizzu, do kina největší kyblík popcornu a po steaku jsem měla dost místa na dekadentní moučník. Na co jsem měla chuť, to mi neuniklo.

Posun

Měsíce utíkaly jako voda a my slavili druhé výročí. Někde hluboko v mé mysli se začaly rodit myšlenky na svatbu. Měla jsem jasnou představu o šatech, místě, hudbě. Stačilo mě jen okroužkovat. Nabídka z jeho strany ale stále nepřicházela. Svatý grál mezi muži, jak jsem ho sama pro sebe nazývala, jsem nechtěla pustit k vodě, a tak jsem trpělivě čekala. V dnešní době na svatbě tolik nezáleží a jsme-li šťastní, cár papíru to nezmění.

Změna vkusu

Byli jsme na jedné z dalších romantických večeří a já se akorát rozhodovala mezi čokoládovou pěnou a jahodovým pohárem, když jsem zmerčila jeho pohled. "Je tady ještě třetí volba, trocha listí," řekl uštěpačně. Nevinné popichování bylo na denním pořádku, a tak jsem ho jen kamarádsky plácla po rameni a o pár minut později se dostala do sladkého nebe. Oči mi otevřela až náhoda. Uklízela jsem a posunula jeho notebook o kousek dál. Spořič obrazovky už nebyl mým nedotknutelným územím. Fotka, kde se rozvaluji na lavičce v parku a straším naducanými tvářemi, dvěma podbradky a pořádnou pneumatikou kolem pasu, byla pryč. Nahradila mě holka jako lunt, na rukou, břiše i nohách se jí rýsovaly svaly a v rukou třímala těžké jednoručky.

Vyber si, počkám!

"Tohle chceš ze mě mít?" Odpověděl kladně. Vysvětlil mi, že je rozdíl mezi nadváhou pět kilo, kdy se z džín derou roztomilá madla lásky a většina tuku se vrazí do hrudníku, a začínající obezitou, při které je nezdravý životní styl vidět na míle daleko. Věděla jsem moc dobře, do které skupiny spadám! "Mám tě rád, nevím, kolik času potřebuješ. Ale pochop, že takovou matronu jsem si před dvěma lety nevybral. Není mi příjemné se s tebou ukazovat." Dal mi půl roku na to, abych přehodnotila, jestli mu za úpravu jídelníčku a trochu pohybu stojím. Jinak je prý rozchod na spadnutí.

Na vážkách

Jídlo mi není milejší než hezký muž, ale vadí mi, že nezastavil moje obžerství dřív a teď mě postavil před hotovou věc. Možná mi chlap, který takhle uvažuje, za snahu nestojí.

Pokud se chystáte zhubnout, v galerii najdete návod, jak na to.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky