Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zajímaví muži: Víme, kde se vyskytují

Ráda byste si konečně našla partnera, který je osobitý a charizmatický? Pak nečekejte, že toho pravého poznáte v obyčejném baru. Zajímaví muži mají svá teritoria.

Gurmán

Toužíte po: Společných sobotních nákupech v italském lahůdkářství, ochutnávání ovčích sýrů na farmářských trzích, zkoušení receptů známých kuchařů, sledování kulinářských pořadů a neustálém oddávání se dobrému a kvalitnímu jídlu. To vše samozřejmě ve dvou.

Kde hledat: Muže, který stejně jako vy holduje výtečným pokrmům, najdete třeba na veletrzích a festivalech, které se tomuto tématu věnují. Stejně tak se s ním lze potkat v některém z institutů, které pro veřejnost pořádají kurzy a semináře o vaření. A v neposlední řadě si třeba můžete nechat v oblíbené restauraci zavolat šéfkuchaře a poděkovat mu za excelentní steak s lanýžovou omáčkou. Kdo ví, třeba to bude právě on.

Když to nevyjde: Čas tak jako tak strávíte smysluplně a pro vás zajímavým způsobem. Dozvíte se nové informace, posbíráte recepty i dovednosti a třeba místo partnera poznáte prozatím dobré přátele se stejným zájmem.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky